Aktyviausi specialistai

Siekiame, kad Tu - ne vienas!  teiktų aukščiausio lygio psichologinę pagalbą. Džiaugiamės, kad prie projekto prisidedantys žmonės yra savo srities profesionalai, dirbantys įvairiose psichologijos bei psichoterapijos srityse. Kviečiame susipažinti su aktyviausiais prie projekto prisidedančiais specialistais:

Kaja Elena Brilė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2014, Vytauto Didžiojo universitetas) ir kognityvinės semiotikos magistro (2017, Aarhus Universitet, Danija) laipsnius. Domisi patirties dizainu ir žmonių santykiais. Jos tikslas - suprasti, kaip kurti ir išlaikyti sąsają su žmogumi per kūrybines ir interaktyvias platformas.
Inga Dirsytė. 2012m. įgijo psichologijos bakalauro, o 2014m. sveikatos psichologijos magistrantūros laipsnį Vytauto Didžiojo universitete. Kvalifikaciją kelia dalyvaudama įvairiuose asmeninio augimo, savianalizės seminaruose, asmeninėje psichoterapijoje, taip pat gilinasi į kūno judesio terapiją. 
Aistė Lakačauskaitė. Vytauto Didžiojo universitete studijuoja psichologijos magistro laipsnį. Taip pat studijavo sociologiją ir antropologiją. Aistė yra aktyvi "Vaikų linijos" savanorė ir mokymų vadovė. 
Viktorija Meilytė. Studijuoja sveikatos psichologiją Vytauto Didžiojo universitete, yra "Jaunimo linijos" savanorė, turi sukaupus patirties tarptautiniuose Erasmus+ projektuose, vienas iš jų buvo apmokymai darbui su jaunimu. 

Odeta Šakėnaitė. Vytauto Didžiojo universiteto Sveikatos psichologijos magistro II kurso studentė, priklauso mokymus vedančiai grupei, aktyvi savanorė socialiniuose projektuose. Turi  patirties palaikomojo pobūdžio konsultavime, grupiniuose vaikų ir paauglių užsiėmimuose. Domėjimosi sritys: tarpasmeniniai santykiai, auklėjimas, edukacija, kūrybiškumas, motyvacija,  psichikos sutrikimai.

Ramvydė Vitartaitė. Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos magistro antro kurso studentė, dirba su vaikais turinčiais autizmo spektro ir kitų raidos sutrikimų. Ramvydė turi sukaupusi patirties savęs pažinimo grupių vedime nuo alkoholio priklausomiems asmenims. Šiuo metu yra Lietuvos psichologų sąjungos (LPS) sveikatos psichologijos komiteto asocijuota narė. Jos domėjimosi sritys yra žmonių santykiai ir asmenybės vidiniai konfliktai.

    

 Tu - ne vienas! atviras visiems, norintiems prisidėti prie projekto. Jei susidomėjote, siųskite žinutę paspaudę ČIA ir mes su Jumis susisieksime!