Aktyviausi specialistai

Siekiame, kad Tu - ne vienas!  teiktų aukščiausio lygio psichologinę pagalbą. Džiaugiamės, kad prie projekto prisidedantys žmonės yra savo srities profesionalai, dirbantys įvairiose psichologijos bei psichoterapijos srityse. Kviečiame susipažinti su aktyviausiais prie projekto prisidedančiais specialistais:

Kaja Elena Brilė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2014, Vytauto Didžiojo universitetas) ir kognityvinės semiotikos magistro (2017, Aarhus Universitet, Danija) laipsnius. Domisi patirties dizainu ir žmonių santykiais. Jos tikslas - suprasti, kaip kurti ir išlaikyti sąsają su žmogumi per kūrybines ir interaktyvias platformas.
Aistė Lakačauskaitė. Vytauto Didžiojo universitete studijuoja psichologijos magistro laipsnį. Taip pat studijavo sociologiją ir antropologiją. Aistė yra aktyvi "Vaikų linijos" savanorė ir mokymų vadovė. 
Viktorija Meilytė. Studijuoja sveikatos psichologijos magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, yra patyrusi "Jaunimo linijos" savanorė, taip dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose Erasmus+ projektuose, pavyzdžiui, apmokymuose darbui su jaunimu.

Ugnė Mikalajūnaitė. Baigusi tarptautinių mokslų bakalaurą Nyderlanduose (Leideno Universitetas) išvyko dvejiems metams į Kiniją, kur Pekino Universitete pradėjo aktyviai domėtis psichikos sveikata Kinijos visuomenėje. Vykdė tyrimus apie socialinių veiksnių įtaką depresijos ir savižudybės paplitimui. Ugnė taip pat savanoriavo psichikos sveikatos organizacijoje Pekine bei jau kelis metus rašo straipsnius psichologijos temomis.

Evelina Stepšytė. 2017 m. Vytauto Didžiojo universitete įgijo psichologijos bakalauro laipsnį, taip pat baigė viešosios komunikacijos gretutinę studijų programą. Aktyviai dalyvavo Lietuvos psichologijos studentų asociacijojos veiklose. Nuolatos domisi ir gilina žinias įvairiose savirealizacijos ir psichologijos srityse.

Odeta Šakėnaitė. Vytauto Didžiojo universiteto Sveikatos psichologijos magistro II kurso studentė, priklauso mokymus vedančiai grupei, aktyvi savanorė socialiniuose projektuose. Turi  patirties palaikomojo pobūdžio konsultavime, grupiniuose vaikų ir paauglių užsiėmimuose. Domėjimosi sritys: tarpasmeniniai santykiai, auklėjimas, edukacija, kūrybiškumas, motyvacija,  psichikos sutrikimai.

Aktyvūs specialistai: Vilda Tamošaitytė, Sigita Novikovienė, Inga Dirsytė, Ramvydė Vitartaitė ir kiti.

    

 Tu - ne vienas! atviras visiems, norintiems prisidėti prie projekto. Jei susidomėjote, siųskite žinutę paspaudę ČIA ir mes su Jumis susisieksime!