"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Brolis buvo kaip visi vaikai. Zaisdavo lauke, lanke krepsini. Taciau vienu metu jam esant apie 10ties metu atejo i klase naujokas ir pradejo ji skriausti. Nuo to laiko jis uzsidare, pradejo blogai mokintis, nebendraut su tevu nes jis griesciau pasakydavo ir kamuot mane kaip jaunesni broli (as 6 metais jaunesnis), nebeeidavo i lauka. Vienintelis zmogus su kuriuo bendravo buvo mama. Pradejo su ja visur vaikscioti ir taip yra iki siol kai jam 40 metu. Gerdavo, ismete is mokyklos, ismete is profesines mokyklos. Dirbo trumpai pas mama, bet jau virs 10 metu niekur nedirba. Bandziau kalbetis, bet jis tik pyksta ir susinervuoja ir tada vartoja alkoholi kelias dienas. Nesikalba net su mama apie tokius dalykus kaip ateities planai. Tevai jau pensijoje ir greit nepajegs jo islaikyti. Vienintelis budas kuris sauna i galva slapcia deti vaistu nuo depresijos, bet ar tai nera ejimas pries zmogaus valia?

Aciu

paklausė 2020 Lap 11 Depresija Brolis

1 Atsakymas

Laba diena,
tai, kad ieškote pagalbos savo broliui, rodo koks svarbus jis Jums yra. Jei teisingai suprantu iš trumpo Jūsų laiško brolio situacija yra gana komplikuota, nes jis pats nepriima pagalbos ir nemato problemos,o jei ir mato nesiima jokių veiksmų situacijai pakeisti.
 Savo laiške klausiate apie slaptą vaistų davimą broliui. Toks elgesys tikrai būtų prieš brolio valią. Be to nėra universalių vaistų, kurių vartojimas padėtų išgydyti depresiją. Depresijos gydymas yra kompleksinis ir be medikamentų reikalingas  psichologinis bei socialinis gydymas. Todėl reikia specialistų (psichiatro ir/ar psichologo) pagalbos, kurie parinktų Jūsų broliui tinkamiausią gydymą. Suprantu, kad Jums sunku, bet broliui padėti galėsite tik tuomet kai jis priims Jūsų siūlomą pagalbą. Todėl šiuo atveju galite tik vis ją pasiūlyti.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Lap 12 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

443 klausimų
445 atsakymų
9 komentarų
108,407 vartotojų