"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki, sūnui 13 metų. Sunkiai sekėsi per praeitą karantiną susitvarkyti su mokslais, šį kartą vėl viskas kartojasi. Auginu vaikus viena. Dirbu. Sūnus tuo tarpu nuo ryto iki kol aš grįžtu žaidžia kompiuteriu, nesijungdamas prie online pamokų. Sako, kad nori žaisti kompiuteriu, kad taip gerai jaučiasi. Kai bandau prieiti, pašneketi, visiškai ignoruoja, apsisuka ir išeina į kitą kambarį.  Apsikabinimui neprileidžia manęs.
paklausė 2021 Sau 27 Motyvacija Olga

1 Atsakymas

Sveiki Olga,
džiaugiamės, kad ieškote išeičių iš susidariusios situacijos. Mokytis nuotoliniu būdu išties nelengva, mokiniai susiduria su daugybe pagundų ką veikti prie kompiuterio vietoj to, kad klausyti ir jungtis prie pamokų. Laiške kaip ir neuždavėte klausimo, tad spėju kad labiausiai jus neramina sūnaus ne dalyvavimas pamokose. O apie tai jis nesikalba su Jumis ir Jūsų neklauso.
Tad jei teisingai suprantau, siūlau Jums pasiskambinti klasės auklėtojai ir pasakyti, kad norite, jog sūnus grįžtų į mokyklą. Pagal dabartinius Vyriausybės nutarimus mokykla privalo priimti vaikus, kuriems sunkiai sekasi mokintis namuose. Tokiu būdu sūnus mokykloje būtų suaugusiųjų priežiūroje, kurie kontroliuotų jo prisijungimą ir neleistų žaisti kompiuterinių žaidimų.
Taip pat siūlyčiau pagalvoti apie kreipimąsi į mokyklos psichologą, jei toks yra. Gyvo pokalbio metu su juo galima aptarti kaip didinti motyvaciją mokytis.

Stiprybės Jums įveikiant sunkumus
Rasa
atsakytas 2021 Sau 29 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų