"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki. Gyvenu uzsienyje, is Lietuvos palaikau rysius tik su teciu. Cia budama pastebejau, kad esu labai konfliktiskas zmogus, reiskiu savo nuomone, kai kartais ja reiketu pasilaikyti sau. Nebeturiu nei vieno draugo del to, visi nuo manes nusisuko, nes ko gero esu per daug tiesmukiska, ir ko gero per daug principinga. Visada vadovaujuosi 'kaip tu man - taip as tau', niekam tai nepatinka... kazkaip pagaunu save saves gailedama, kartais kaltindama. Nebezinau kaip issisukti, neturiu su kuo pasikalbeti, ko paprasyti patarimo, kaip elgtis... Gal galetumet kazka patarti? Buciau be proto dekinga, man atrodo kraustaus is proto..

paklausė 2021 Kov 30 Depresija Vienise

1 Atsakymas

Sveiki, ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Tai, kad rašote parodo Jūsų pasiryžimą pakeisti Jums nepatinkančią dabartinę situaciją.
Savo laiške rašote, kad jaučiatės vieniša, nes praradote savo draugus. Be to net pati įsivardinote kodėl jų netekote. Pripažinti, kad kažką darėte netinkamai yra sudėtingas, tačiau labai svarbus žingsnis norint pakeisti situaciją. Esate labai stipri moteris, jei sugebate save vertinti savikritiškai.  
Dabar supratus kur galėjo būti priežastis nutrūkusių santykių yra dvi išeitys.
Pirmoji bandyti susigrąžinti jau prarastus draugus. Tikri draugai atlaiko įvairiausius išbandymus. Jei turite žmogų, kurio pasiilgote parašykite jam ar paskambinkite. Pasakykite, kad pasiilgote, kad norite susitikti. Pakalbėkite su juo, papasakokite kaip jaučiatės, kad norite bendrauti, kad suprantate jog elgėtės nelabai tinkamai ir norite viską dabar daryti kitaip.
Jei tokių žmonių neturite galite bandyti kurti naujus santykius. Užkalbinti kaimynę, kolegę pakviesti kavos ar pan. Svarbiausia kuriant santykius prisiminti kas trukdė ankstesnėms draugystėms ir stengtis nekartoti tų pačių klaidų.
Svarbiausia yra veikti. Nesustoti. Parašėte mums judėkite į priekį ir keiskite tai kas Jums nepatinka!

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2021 Bal 1 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų