"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,pries penkias dienas praradau savo mazyle katyte.viskas buvo gerai o paskui staiga ji pradejo dusti ir per kelias valandas jos neliko.nei veterinarai negalejo isgelbet.mire mano akyse...verkiau kasdien.pirmas dienas puldavau i isterija.nieko nenoriu,niekas nerupi...jauciausi seimoj labai vienisa todel ji buvo mano drauge ir man kaip vaikas o dabar jos nebera ir nezinau ka daryt...nieko nesinori...atrodo dalis manes mire kai palaidojau jos salta kuneli...labai labai skauda

paklausė 2021 Bal 26 Depresija Aistė

1 Atsakymas

Sveiki Aiste,
Labai užjaučiu Jus dėl netekties. Galiu tik įsivaizduoti kaip šiuo metu jaučiatės. Netekote labai brangios draugės. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad visko nelaikote savyje ir ieškote pagalbos.
Iš to ką rašote savo laiške suprantu, kad labai sunkiai išgyvenate netektį. Todėl duokite sau laiko išjausti visus kylančius jausmus. Neskubėkite ir nesistenkite per prievartą kuo greičiau jaustis kuo geriau. Duodama laiko sau padėsite psichikai susidoroti su netektimi. Būkite atlaidesnė sau.
Be to gal turite asmenų su kuriais galėtumėte pasikalbėti apie tai kaip jaučiatės. Pokalbis dažnai palengvina išgyvenimų stiprumą. Jei artimoje aplinkoje neturite su kuo pasikalbėti galite paskambinti į jaunimo liniją (tel. 8 800 28888), ten tikrai būsite išklausyta.

Jei jausite, kad vienai su netektim susidoroti nepavyksta ieškokite specialisto pagalbos. Jis tikrai Jus išklausys ir kartu su juo surasite būdą kaip gyventi be augintinio.

Stiprybės
Rasa
atsakytas 2021 Geg 2 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

507 klausimų
509 atsakymų
9 komentarų
145,399 vartotojų