"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, bijau kalbėti su sergančiu seneliu. Jis jau beveik mėnesį ligoninėje, o aš negaliu prisiversti jam paskambinti, nes bijau, kad kalbėdama su juo pradėsiu verkti ir tik sugadinsiu jam nuotaiką, nors turėtų būti atvirkščiai. Labai jį myliu ir bijau jo mirties, mane gąsdina jo sveikatos būklė, tad daug apie jį galvoju, bet paskambinti negaliu, nors ir žinau, kad jį tai labai pradžiugintų..
Kaip susitvarkyti su emocijomis ir neparodyti, kad man labai sunku?

paklausė 2021 Bir 5 Kita Monika

1 Atsakymas

Sveiki Monika, džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Suprantu, kad išgyvenate ir nerimaujate dėl senelio sveikatos. Kai mylimam žmogui sušlubuoja sveikata dažnas dėl to labai išgyvena. Nes jei žmogų myli, tai nori, kad jam viskas būtų kuo geriau.
Laišką parašėte prieš kelias savaites..todėl tikiuosi, kad senelio sveikata pagerėjusi ir su juo jau drąsiai bendraujate.
Tačiau jei vis dar su juo nepabendravote ir Jums aktualu kaip susitvarkyti su savo emocijomis ir neparodyti, kad Jums labai sunku siūlau pabandyti šiuos dalykus:
* gal yra kokia gera draugė ar artimasis su kuriuo galėtumėte "parepetuoti" pokalbį su seneliu. Jei tokio žmogaus nėra galite pabandyti pati garsiai pakalbėti ir pasakyti viską ką norite jam. Garsiai pasakius tai ką norite turėtų būti drąsiau kalbėti su pačiu seneliu.
* susirašykite pliusus ir minusus kas nutiks jei paskambinsite ir kas nutiks jei nepaskambinsite. Gal  tuomet bus lengviau pasiryžti pokalbiui.
* jeigu sunku kalbėti, o jums norisi pabendrauti su juo, parodyti rūpestį - parašykite laišką ir paprašykite perduoti kam nors.
Jeigu šie patarimai nepadės jaustis užtikrinčiau, o nerimas nesumažėja siūlau pagalvoti apie gyvą pokalbį su specialistu.
Stiprybės Jums!
Rasa
atsakytas 2021 Bir 22 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
575 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų