"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

sveiki, su mergina esame beveik puse metu. niekaip negaliu nustoti galvoti apie jos buvusius santykius. labai daug dalinomes su ja savo praeitimi ir atrodo, jog per daug zinau apie jos buvusius imtymius santykius ir gyvenima. mes vienas kita labai mylime, net neabejoju jos meile man, taciau vis kamuoja tos mintys apie jos buvusi, isivaizduoju juose tuose santykiuose ir man tai kelia pasislykstejima, kaip atsikratyti siu minciu?

paklausė 2021 Lap 23 Stresas jonas

1 Atsakymas

Sveiki Jonai, džiaugiuosi, kad netylite ir ieškote pagalbos. Iš Jūsų laiško suprantu, kad norėjote būti su mergina atviri, tačiau sužinota informacija nepalieka Jūsų ramybėje.
Kaip pats teigiate, mintys apie buvusius intymius jūsų merginos santykius kelią pasišlykštėjimą. Bet niekaip negalite apie tai negalvoti.
Kad tos mintys liautųsi visų pirma turite nustoti kalbėti su savo mergina apie praeitį. Išsipasakojot ir gana. Nereikia nagrinėti smulkmenų daugiau niekada. Su draugais ar pažįstamais taip pat nereikėtų apie tai kalbėti. Galbūt taip ir darote, tačiau jei dar bent kartais apie tai pakalbate susitarkite su antra puse, kad tai jau praeitis ir nereikia jos analizuoti, o judėti į priekį ir kurti bendrą ateitį kartu.
Antras dalykas, kurį galite padaryti kai tokios mintys Jums kyla tiesiog garsiai ar tyliai sau mintyse pasakyti "stop" aš apie tai negalvosiu. O tuomet paniuniuokite kokią nors mėgstamą dainą, kad mintyse neliktų vietos niekam kitam išskyrus tos dainos žodžius. Jei niuniavimas nepadeda paskambinkite savo merginai pakalbeti apie tai kaip jai sekasi ar pan. Jei ne jai tai kam nors kitam su kuo galėtumėte paplepėti Jums rūpimais klausimais.
Suprantu, kad visos mintys per vieną dieną nedings, bet praktikuojant jų nutraukimą ir pakeitimą kitomis, jos tikrai sumažės ir laikui bėgant pradings, nes džiaugsitės dabartimi su savo mergina arba kurste ateitį kartu, o ne gilinaitės į tai kas jau praėjo ir niekada nebebus.

Kantrybės Jums
Rasa
atsakytas 2021 Lap 29 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

507 klausimų
509 atsakymų
9 komentarų
145,400 vartotojų