"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
paklausė 2021 Grd 16 Santykiai poroje Ana

1 Atsakymas

Sveiki, ačiū, kad parašėte.
Artimieji po žmogaus mirties  su jo likusiais daiktais elgiasi gana skirtingai, vieni negali susitaikyti su netektimi ir daiktus saugo, pasilieka sau, kiti - priešingai  - juos kažkam atiduoda, išmeta. Taip pat yra religinių ir tikėjimo niuansų, priklausomai ar žmogus yra tikintis ir vadovaujasi religinėmis  rekomendacijomis.
Nėra aišku kiek laiko praėjo po žmonos mirties ir ar buvo išgedėtos visos stadijos po netekties.  Bet kokiu atveju, negalima ignoruoti kito žmogaus praeities, artimo ryšio, ir kad normalu pasilikti atsiminimui keletą daiktų, nuotraukų, juolab, jei tie prisiminimai bus svarbus vaikams,-  diskusiją kelčiau nebent tuo atveju, jei mirusio žmogaus daiktai užima itin didelę dalį to žmogaus gyvenime, jei daiktų itin daug. Manau, geriausia šioje situacijoje būtų atviras ir nuoširdus pokalbis su pačiu žmogumi apie viską, kas neramina.
Nežinau ar teisingai suprantu, tačiau iš klausimo jaučiu, kad Jūsų viduje kirba kažkas giliau, nei užduotame klausime aprašėte. Norėtųsi daugiau išgirsti apie Jūsų jausmus dėl vyro saugomų daiktų, ką Jums pačiai tai reiškia? Kaip pati tai interpretuojate? Galbūt klystu taip manydama, bet jei leisite, norėčiau Jūsų paklausti, ar  jaučiate, kad nors žmogaus nebėra, bet jis užima gan didelę dalį dabartyje ir patiriate dėl to neigiamas emocijas, jausmus?
Jei jausite, kad svarbūs klausimai nepaleidžia ir  norėsite apie tai plačiau pasišnekėti, galite kreiptis pas psichoterapeutą ar psichologą  individualiai konsultacijai, arba porų terapijai.

Linkėdama ramybės viduje, Ingrida
atsakytas 2021 Grd 16 Ingrida
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų