"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki, prieš dvi savaites palaidojau vyrą nuo onkologinės ligos. Praėjus savaitei po laidotuvių mašinoje radau telf susirasinejimą su jam jau senai pažįstama moterimi, kuri uzsiima seksu už pinigus. Šį naujiena pribloškė visai. Esu visai sugniuždyta.
paklausė 2023 Kov 17 Kita Rasa

1 Atsakymas

Sveiki. Užjaučiu dėl vyro netekties. Netekti artimo labai skausminga. Tačiau kaip laiške rašėte Jus visai palaužė rasti vyro susirašinėjimai su kita moterimi.
Tiek vyro netektis, tiek jo bendravimas su kita moterimi yra labai skausmingi išgyvenimai, todėl norit su jais susidoroti visų pirma reikia kalbėti. Džiaugiuosi, kad parašėte mums, tačiau neturėdama daug informacijos sunkiai galiu kažką patarti. Todėl siūlau rimtai pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą. Gyvo pokalbio metu jis padėtų Jums susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir kartu rasti Jums geriausią būdą atsitiesti ir gyventi toliau.
Svarbiausia netylėkite ir nelaikykite visko savyje.
Jei nedrąsu iš kart kalbėtis su specialistu galite iš pradžių pabandyti paskambinti į  į Moterų liniją - +370 800 66366 - pokalbiai teikiami visą parą.  Svarbiausia nesustoti ieškoti pagalbos ir išeičių! Jūs nesate viena!

Stiprybės
Rasa
atsakytas 2023 Bal 3 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų