"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, nevyniosiu žodžiu į vata esmė tokia, kad žmonai įvyko persileidimas 9 nėštumo sav. Nėra lengva, bet su emocijomis valdausi, bet problema yra tokia, kad žmona visiškai palužusi, nebenori nieko, valgo tik dėl to, kad vis dar galvoja, kad yra pastojus ir embrionas vis dar pilvuke. Labai sunku matyti žmona palužusia ir padėti, kai pačiam nėra lengva. Žinau, žmonai tikrai sunkiau, bet jos akys, jos elgsena, ji gęsta mano akyse. Skaičiau daug straipsnių apie tai, būna, kad ir pakrinka psichika moterims po persileidimo, o čia mūsų antras praradimas. Noriu paklausti, kaip galėčiau išgelbėti savo žmoną nuo negatyvių minčių, nėra to momento, kai apie tai ne galvotų ir neverktu, nenoriu prarasti savo žmonos. Ji smarkiai palužusi, jei galite rekomenduokite tikrai gerus psichologus kuris galėtų padėti atsitiesti mano brangiai bei mylimai žvaigždei ar kitą pagalbą, noriu kad ji vėl žibetu.

Su pagarba
Tadas.

paklausė 2018 Rgp 28 Santykiai poroje Tadas

1 Atsakymas

Sveiki, Tadai,

apgailestauju, jog Jums abiems teko vis tai patirti.. Tai, ką pasakojate, yra išties liūdna ir nemalonu. Vaikelis yra svajonė, ateitis, ir džiaugsmas, na, be visų rūpesčių, pergyvenimų ir vargų, ir nėra sunku įsivaizduoti, kaip Jums yra sunku.

Manau, jog Jūsų laiškas yra geriausias dalykas, ką galėjote nuveikti dėl žmonos. Moteris kenčia, bet matyti jog yra nelengva susitaikyti su tuo, kas nutiko. Be abejo, yra reikalinga specialistų pagalba, Jūs teisingai nujaučiate.

Rekomeduočiau Jums kreiptis į psichoterapeutus, galite ieškoti jų www.krizesiveikimas.lt, poliklinikoje, arba privačioje praktikoje Jūsų gyvenamojoje vietoje. http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=99&lng=lt Šiuo metu žmonai reikalinga daug poilsio, teigiamų emocijų, rūpesčio ir žinoma, laiko. Galite ir Jūs pats kreiptis, kad drauge sudarytumėte pagalbos planą. 

Panašu, jog Jūs tikėjotės rūpintis vaikeliu, tačiau tenka daugiau dėmesio skirti vienas kitam. Džiaugiuosi Jūsų geranoriškumu ir stiprybe, kad Jums rūpi, ir nepaliekate moters vienos. Pagalvokite, galbūt kiek susitvarkius ir aprimus, būtų metas išvažiuoti į kelionę, jei galite sau tai leisti.. 

Be abejo, visuomet yra daug išeičių, tokių kaip savanorystė kūdikių namuose (ten vaikams labai reikalingas dėmesys), įvaikinimas ir t.t. Bet svarbu būtų neskubėti. Jūsų gyvenimo moteris gedi, ir šiuo metu yra neigimo stadijoje. Tai sunkiai pamirštami dalykai, visgi svarbu būtų abiems atrasti prasmę, ką tai reiškia Jums, kokios perspektyvos, kaip Jūs norėtumėte įprasminti jausmus, užsiimti labdara ar tiesiog planuoti kitą vaikutį po kelių metų. 

Galbūt Jūs norėtumėte kol kas įsigyti gyvūnėlį?. Ir drauge, kuo daugiau rūpintis savimi, bei vienas kitu. 

Jūsų klausimas labai drąsus, jame daug meilės, vilties, ir tvarkos paieškų.. Džiaugiuosi, jog parašėte, ir be abejo, linkiu, išgedėjus nelengvas patirtis, susigrąžinti, šįkart dar gilesnį, džiaugsmą į savo namus. Laimės Jums ir ramybės!

Inga

atsakytas 2018 Rgs 3 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
569 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų