"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Man 20 metu Neturiu tikru draugu nieks nepaskambina  apart giminių su jais nelabai bendrauti noriu nes jie neleido man keisti mokyklos  kur taip pat paskutinius pora metu neturejiau draugu ir is manęs tyčiojosi( mokykloje) jaučuosi niekam nereikalingas daug kur einu bet dazniausiai visada viska darau vienas kaip noriu tureti tikru draugu bet vis ju nepavyksta surasti vienu momentu buvau tikras kad radau draugus dabar tuo pradedu abejoti beje labai vargina rutina nežinau ka daryti atrodo norėtųsi tureti tikru draugu o ne veidmainiu, ( kuriems visada turi rodit insetyva o jie patys nerodo) bet nepavyksta su nieko susipažinti nors nesu kažkoks užsidaręs  jaučuosi beviltiškai

paklausė 2018 Lap 18 Kita anonimas

1 Atsakymas

Laba diena,

ačiū, kad rašote, klausiate, ir ieškote atsakymų bei sprendimų savo gyvenime.

Iš Jūsų laiško suprantu, kad jaučiatės vienišas, ir neturit draugų. Kartais galima jaustis vienišam, net būnant apsuptam minios pažįstamų, kai tie pažįstami ir lieka tik pažįstamais, kai nepavyksta su jais užmegzti gilesnio ryšio. Tikiu, kad paviršutiniškas bendravimas gali varginti ir nesuteikti to, ko Jums labiausiai reikia. Iš laiško girdisi, kad Jūs norite irgi kažkam rūpėti, būti įdomus. Panašu, kad Jūsų giminės Jūsų neišgirdo, kad Jums blogai dabartinėje Jūsų mokykloje, kad Jūs ten patiriate patyčias. Ir Jūs net su jais nebenorite bendrauti. Iš Jūsų laiško atrodo, kad savo gyvenime pasigendate šilto bendravimo su kitais, asmeniškesnių pokalbių.

Turbūt dažnai kyla klausimas, ką aš darau ne taip, kad nesusirandu draugų. Turbūt taip imti ir atsakyti, būtų rizikinga, bet manau, kad ne su visais pavyksta užmegzti artimesnį ryšį. Kartais tiesiog atsiduriame tarp žmonių, kurie mums tolimi ir svetimi. Kartais, norint sukurti tikrą draugystę, reikia laiko ir bendrų išgyvenimų. Kartais patiems tenka žengti pirmą žingsnį, atverti kitiems savo vidinį pasaulį ir sugriauti banalų bendravimą. Kartais reikia nebijoti būti nuoširdiems. Labai dažnai žmonės stengiasi prisitaikyti prie kitų, kad turėtų draugų. Bet nuo to vieną dieną pavargsta, kaip ir Jūs sakote, norisi ir iš kito iniciatyvos. Todėl labai svarbu nebijoti kalbėtis apie tai, apie savo poreikius, apie draugystę ir pan. Žmogus, kuris pasiryžta pirmas nuoširdžiai kalbėti, neretai rizikuoja būti nesuprastas. Tačiau tai suteikia galimybę užmegzti artimesnius santykius ir sukurti tikrą ryšį.

Tad linkiu sėkmės, ieškant tikros draugystės.

Sigita
atsakytas 2018 Lap 27 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų