"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, man 18 metų, kai mamos nebuvo namie, nieko nepasakęs išnešiau nepažįstamiems vertingus daiktus,kad nepavyktų jų atgauti, ir tėvai mane apkaltino vagystę, ir pasakė, kad tokiems kaip man neatleistina ir neatleidžia. Ką daryti, kaip atugauti tėvų pasitikėjimą?

paklausė 2019 Vas 6 Tėvai ir vaikai anonimas

1 Atsakymas

Labas. Smagu,kad supranti,jog suklydo ir nori pagerinti savo santykius su tėvais bei atgauti jų pasitikėjimą.  

Tačiau labai siaurai papasakojai apie tai kodėl tas pasitikėjimas dingo. Neaišku kodėl tu išnešei tuos vertingus daiktus. Kas tie žmonės, kuriems daiktus išnešei. Taip pat nežinau ar tėvams tu papasakojai viską kodėl taip pasielgei ar nieko nesako. Be to nežinau ką jau mėginai daryti,kad pasitikėjimą atgautum.

Atsižvelgiant į tai,kad labai mažai žinau, galiu  tik pasiūlyti pagalvoti ar nereikia pakalbėti su tevais. Viską be melo ir pagražinimų papasakoti jiems, kas kaip ir kodėl nutiko. Pasakyti,kad gailiesi ir nori atgauti jų pasitikėjimą ir paklausti kaip tai galėtum padaryti. Nors minėjai,kad jie sako jog tau neatleistina, tačiau reikia mėginti. Gal būt taip tėvai pasakė,nes savo poelgiu labai juos įskaudinai. O jei elgsiesi taip kaip esate šeimoje susitarę ilgainiui gali tikėtis,kad jie ims tavimi vėl pasitikėti.

Pasitikėjimui atgauti reikia nemažai laiko tad linkiu kantrybės ir sėkmės!

Rasa U.
atsakytas 2019 Vas 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

482 klausimų
485 atsakymų
9 komentarų
134,219 vartotojų