"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Neturiu tikru draugu. Bijau bendrauti, nes bendraamziai pastoviai kvailai juokiasi. Mama manes niekur nepalaiko, tik visuomet rekia . Jauciuosi labai niekam nereikalinga ir kaip zemes siuksle. Man labai reik pagalbos, taciau niekam apie tai nedristu pasakyti, nes visi turi savo problemu. As esu apgailetina ir niekam nereikalinga prasau padekit

paklausė 2019 Grd 4 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Labas,

Toks trumpas laiškas, o jame tiek daug visko-  vienišumo, bejėgiškumo, baimės ir.. DRĄSOS. Prašote pagalbos, o tai visai nėra apgailėtina. Sakyčiau, jog tam reikia drąsos, nors sakote, jog jaučiatės niekam nereikalinga, tačiau iš šio laiško suprantu, kad esate reikalinga sau. O tai, taip pat, nėra apgailėtina.

Tikiu, kad yra sunku, kai bendraamžiai juokiasi, o mama niekur nepalaiko. Iš jūsų laiško negaliu žinoti, kiek jums metų ir ką jūs veikiate gyvenime. Tačiau žinau, kad ir kur dabar esate, kažkur netoliese tikrai yra žmonių, kurie gali jums padėti. Gal tai gali būti jums artimas žmogus jūsų mokykloje ar kitoje įstaigoje kurioje lankotės? O jei tas žmogus nėra artimas, gal jis yra tiesiog tas, į kurį būtų mažiausiai baisu kreiptis.

Sakote, kad bendraamžiai iš jūsų juokiasi- o tai man skamba kaip patyčios. Patyčios gali sukelti baimės jausmą bendrauti su žmonėmis, gali mažinti pasitikėjimą savimi. Tačiau jūs nesate dėl to kalta, o ir tyčiotis iš jūsų niekas neturi teisės. Tai ne jūsų kova ir tame jūs neprivalote būti viena.

Sprendžiant bendravimo baimę, nesutarimus su mama jums galėtų padėti jūsų įstaigos psichologas ar socialinis darbuotojas. Jūs neprivalote su savo jausmais likti viena. Ir kad ir kaip tai būtų baisu pradėti kalbėti, tačiau jūs esate vienintelis žmogus, kuris tai gali padaryti.

Dalinantis sunkumais- jie mažėja,

Pasidalinkit jais gyvai, linkiu stiprybės.

TU NESI VIENAS.

atsakytas 2019 Grd 5 Laura
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

568 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų