"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Mane labai kankina ši baimė jau metus..Negaliu užmigti,nes labai bijau tamsos...Mokykloje būnu labai nuvargusi,nes būnu neišsimiegojusi dėl šios baimės ir negaliu susikaupti...Ką daryti?

paklausė 2019 Grd 10 Stresas Upė

1 Atsakymas

Labas Upe, džiaugiuosi, kad ieškai išeities ir bandai įveikti savo baimę, kuri tau trukdo gyventi.

Tikriausiai beveik kiekvienas žmogus atsidūręs aklinoje tamsoje pasijustų nejaukiai, tačiau savo laiške tu rašai, kad dėl tamsos baimės negali išsimiegoti, todėl mokykloje būni nuvargusi ir negali susikaupti.  Be to savo laiške mini, kad ši baimė atsirado prieš metus. Gaila neparašei kas įvyko prieš tuos metus, nes dažniausiai  žmones baugina ne pati tamsa, o tai kas jiems su ta tamsa asocijuojasi. Gal būt prieš tuos metus tamsoje nutiko kažkas tave dar ir šiandien neramina, gal būnant tamsoje pradedi apie ką nors galvoti ir išsigąsti, gal bijai būti užpilta, kantėti ar pan. Pagalvok ir užsirašyk viską kas kyla mintyse kai būni tamsoje. Tik išsikaikinusi ko iš tikrųjų tamsoje bijai gali įveikti savo baimę.

Gal būt savo artimoje aplinkoje turi žmogų su kuriuo galėtum apie tai pasikalbėti ir jis padėtų tau suprasti ko tamsoje bijai, o išsiaiškinus pagelbėtų susidoroti su ta baime? Taip pat siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą,  kuris gyvo pokalbio metu padėtų susigautyti tamsoje kylančiose mintyse ir išgyvenimuose bei kartu surasti būdą kaip atskiratyti šioa baimės.

Sėkmės įveikiant sunkumus.
Rasa
atsakytas 2019 Grd 11 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
129,503 vartotojų