"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Esu psichologiškai silpna ir lengvai pažeidžiama, laisvai del menkiausio pykčio galiu verkti kasdien. Dėl menkiausių pykčių(net jeigu aš nebūnu kalta) apsiverkiu, ir kankinuosi. Kitiems lengva manimi manipuliuoti, nes aš dažniausiai visiems būnu per gera ir bijau kažką atsakyti atgal. Ar dar yra galimybė man pasikeisti?

paklausė 2019 Grd 21 Stresas Solveiga

1 Atsakymas

Sveiki Solveiga.
Džiaugiuosi, kad ieškote išeities iš Jums nepatinkančios situacijos.
Žinoma, kad visada yra galimybė pasikeisti, sustiprėti ir tapti atsparesne kitų žmonių manipuliacijoms. Tik viskam reikia laiko, noro ir pastangų.
Tai, kad parašėte mums yra puiki pradžia keisti tai kas Jums nepatinka. Pabandykite įsivaizduoti koks vienas mažas Jūsų padarytas žingsnelis parodytų Jums, kad esate bent truputy atsparesnė kitų žmonių manipuliacijoms? Tuomet pamėginkite įgyvendinti tai ką sugalvojote. Kai pavyks (visai nebūtinai iš pirmo karto) pagalvokite ką dar galite padaryti ir t.t. Kol galiausiai pasieksite tai ko norite.
Taip pat galėtumėte pagalvoti apie galimybę apsilankyti pas psichologą. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip padėti surasti Jums tinkamiausią būdą kaip keisti tai kas Jums nepatinka.

Svarbiausia nesustokite siekti ko norite ir jei reikia ieškoti pagalbos kitur.

Sėkmės ir stiprybės
Rasa
atsakytas 2019 Grd 26 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

453 klausimų
456 atsakymų
9 komentarų
115,713 vartotojų