"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Esu paauglė, serganti anoreksija. Noriu išgyti, lankausi pas psichiatrą ir psichologą bei kitus gydytojus. Mokykloje nuolat žiūri į mane. Kaip atsikratyti šių žvilgsnių ir tapti normaliai?

paklausė 2019 Spl 31 Kita Elena

1 Atsakymas

Labas Elena. Džiaugiuosi, kad nori pasveikti ir ieškai įvairių būdų kaip greičiau tai padaryti. Labai norėčiau pateikti tau konkretų atsakymą kaip išgyti nuo anoreksijos,tačiau to padaryti negaliu. Nes gydymas yra kompleksinis ir jie būtų paprastas atsakymas kaip išgyti tu jau būtum jį žinojusi. Juk  pati savo laiške rašei, kad lankaisi pas įvairių sričių specialistus ir net neabejoju, kad jie kaip išmanydami  stengiasi tau padėti. Todėl siūlyčiau laikytis jų nurodymų ir bendrų susitarimų ir taip žingsnis po žingsnio keliauti link visiško pasveikimo.
Taip pat savo laiške klausei kaip tapti normalia ir atsikratyti aplinkinių žvilgsnių. Tai visų pirma noriu pabrėžti, kad tu esi normali, tiesiog šiuo metu sergi ir tau reikia pasveikti. O dėl žvilgsnių tikėtina, kad jie praeis laikui einant. Tam, kad tau būtų lengviau juos šiuo metu "atremti" gali pabandyti vaikščioti po mokykla su plačia šypsena. Tokiu būdu parodydama, kad gerai jautiesi ir nereikia į tave žiūrėti.

Stiprybės Tau sveikstant
Rasa
atsakytas 2019 Lap 6 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

453 klausimų
456 atsakymų
9 komentarų
115,715 vartotojų