"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki! Prašau, padėkite.. kaip išmesti žmogų iš galvos? Su vaikinu draugavome kai buvome paaugliai, vaikinas mane mylėjo, regis, iš visos širdies, o man tada ne meilė rūpėjo. Tai skyrėmės, tai taikėmės. Galiausiai išsiskyrėme visam dėl mano nepakenčiamo būdo jo iniciatyva. Prabėgo keli metai... Ir man pradėjo įkyriai lįsti į galvą jo atvaizdas, svarstau kas būtų jei būtų, fantazuoju, kuriu... Ir taip kankinuos jau kelis metus... Net galvojau, gal mane užbūrė... Prisimenu jį ne tik prieš miegą. Prisimenu ir darbe, moksluose, sportuojant, apsipirkinėjant... Net darant susikaupimo reikalaujančias užduotis.. nepaminėjau, kad porą metų esu su kiti žmogumi.. bet net tai nepadeda užsimiršti.. patarkite, nes išprotėsiu...

paklausė 2020 Kov 17 Santykiai poroje Ina

1 Atsakymas

Sveiki Ina, džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Jei teisingai supratau iš Jūsų laiško tai įkyrios mintys neduoda ramybės jau kelis metus. Gaila nepaminėjote nuo kad pradėjote prisiminti buvusį vaikiną? Taip pat neaišku ką esate išbandžiusi, kad atsikratyti prisiminimų. Nepaisant to, pateiksiu kelis galimus būdus kaip atsikratyti įkyrių minčių :
* kai Jus aplankys mintys apie buvusį vaikiną garsiai pasakykite "STOP" ir pradėkite niuniuoti kokią nors sau patinkančią dainą. Dainos melodija neleis kitoms mintis užimti Jūsų dėmesio.
* taip pat galima pabandyti mintis apie buvusį vaikiną nuvyti mintyse pradėjus skaičiuoti. Tarkim kai įkyrios mintys neduoda ramybės skaičiuokite nuo 100 atgal atimama vis po 3.  T. y. 100,97,94...
* tam, kad paleistume žmogų ir mintis apie jį gali padėti laiško parašymas. Parašykite viską ką norėtumėte pasakyti savo buvusiam vaikinui ir tuomet tą laišką sudeginkite, suplėšykite į skutelius ar kitaip atsikratykite. Visos išsakytos mintys liks praeityje, o Jūs galėsite toliau ramiai gyventi.
*dar viena galimybė yra tiesiog pabendrauti su buvusiu (žinoma turite įvertinti kaip į tai sureaguos tas žmogus su kuriuo šiuo metu esate santykiuose). Po skyrybų esame linkę prisiminti tik tai kas santykiuose buvo gražu, todėl pokalbis su buvusiu gali padėti suvokti, kad tai apie ką svajojate yra visiškai nesusiję su tuo žmogumi.

Tikiuosi, kad bent vienas iš mano paminėtų būdų Jums bus efektyvus ir įkyrios mintys nustos Jus kamuoti.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2020 Kov 18 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų