"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Su vyru esame susituokę 9 metus, vaikų neturime. Man  33, vyrui 38. Esu tokioj situacijoje, kad visiškai neturiu su kuo pasikalbėti, mano draugės manęs nesupras, tėvams gėda pasakoti, o ir nesinori jų trigdyti..

Vyras pasidarė nepatrauklus, aš nenoriu net prisilietimų. Pykčių tarp mūsų nėra daug, jei nekalbėti apie intymų gyvenimą,tai viskas lyg ir gerai...vyras mano tikrai nėra blogas, pastatė savo rankomis namus, pilnas idėjų, moka pasakyti komplimentus,apkabinti, nuraminti...nežinau ką pasakyti apie jį blogo...čia turbūt ir tragiškiausia,kad nėra kuo jį apkaltinti, jo blogiausia savybė, kad jis labai ūmaus būdo..nesuprantu, kad kas darosi, bet aš nenoriu būti su šiuo žmogumi, bet išeiti negaliu..prisirišau prie namų..nežmoniška gėda prieš vyrą, tėvus...baigiu užgraužti save...kai vyrai blogi, juos palikti turėtų būti lengviau...o dabar? vyrui pasakyti, kad gal jo jau nebemyliu bijau pasakyti..nes žodžiai skaudina...

paklausė 2020 Bal 21 Santykiai poroje Polina

1 Atsakymas

Sveiki Polina, džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Situacija, kurią aprašote savo laiške paini. Jei teisingai suprantu, tai Jūs nenorite būti su savo vyru (ypač kai kalba eina apie intymumą), bet tuo pačiu ir tvirtinate, kad negalite išeiti, nes nenorite įskaudinti vyro, gėda prieš tėvus ir esate prisirišusi prie namų. Be to kaip pagrindinį klausimą keliate ar ir kaip priimti sprendimą skirtis.
Savo laiške minite, kad lengviau Jūsų nuomone būtų skirtis su kokiu nors "blogu" vyru, o Jūsų vyras, pasak Jūsų, nėra blogas. Deja, bet ar vyras "geras" ar "blogas" sprendimą skirtis priimti visada sudėtinga. Ypatingai kartu pragyvenus ne vienerių metus. Tad bandant priimti sprendimą siūlau sau atsakyti į šiuos klausimus: nuo kada jūsų vyras tapo jums nepatrauklus? Kuo jis ar Jūs pasikeitėte? Ar įmanoma, kad iš naujo įsimylėtumėte savo vyrą? Jei taip kaip tai galėtų įvykti? Koks blogiausias dalykas gali nutikti jei nuspręsite nesiskirti? Koks blogiausias dalykas gali nutikti, jei nuspręsite išsiskirti?
Taip pat galite pamėginti įsivaizduoti savo svajonių gyvenimą tarkim po 10 metų. Kaip atrodytų Jūsų diena? Nuo pat pabudimo iki užmigimo? Ar joje yra vietos dabartiniam Jūsų vyrui? Ar šalia savęs matote kitą žmogų? O gal svajojate gyventi viena ir pan.
Atsakius sau į mano aukščiau išvardintus klausimus turėtume rasti atsakymą ar priimti sprendimą skirtis. Šis sprendimas kaip jau minėjau visada yra sudėtingas, tačiau turite galvoti apie save ir savo gerovę, o ne tai ką apie jus pagalvos aplinkiniai.
Jei pačiai vienai susidėlioti savo minčių ir jausmų nepavyks visada galite ieškoti psichologo pagalbos.

Stiprybės Jums!
Rasa
atsakytas 2020 Bal 28 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

453 klausimų
456 atsakymų
9 komentarų
115,717 vartotojų