Aktyviausi specialistai

Siekiame, kad Tu - ne vienas!  teiktų aukščiausio lygio psichologinę pagalbą. Džiaugiamės, kad prie projekto prisidedantys žmonės yra savo srities profesionalai, dirbantys įvairiose psichologijos bei psichoterapijos srityse. Kviečiame susipažinti su aktyviausiais prie projekto prisidedančiais specialistais:

Kaja Elena Brilė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2014, Vytauto Didžiojo universitetas) ir kognityvinės semiotikos magistro (2017, Aarhus Universitet, Danija) laipsnius. Domisi patirties dizainu ir žmonių santykiais. Jos tikslas - suprasti, kaip kurti ir išlaikyti sąsają su žmogumi per kūrybines ir interaktyvias platformas.
Inga Polikevičiūtė. 2012 m. įgijo socialinės psichologijos magistro laipsnį. Aktyviai savanoriavo vaikų dienos centuose, suaugusiųjų įdarbinimo srityje. Šiuo metu gilina žinias psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos srityje. Dirba mokyklose ir bei konsultuoja privačiai vaikus, paauglius ir tėvus. Aktyvi Psichologų sąjungos narė.
Evelina Stepšytė. 2017 m. Vytauto Didžiojo universitete įgijo psichologijos bakalauro laipsnį, taip pat baigė viešosios komunikacijos gretutinę studijų programą. Nuo 2018 m. pradėjo mokytis Taikomosios Pozityviosios Psichologijos ir Koučingo Psichologijos magistro studijose Rytų Londono universitete. Aktyviai dalyvavo Lietuvos psichologijos studentų asociacijojos veiklose. Nuolatos domisi ir gilina žinias įvairiose savirealizacijos ir psichologijos srityse.

Ugnė Mikalajūnaitė. Baigusi tarptautinių mokslų bakalaurą Nyderlanduose (Leideno Universitetas) išvyko dvejiems metams į Kiniją, kur Pekino Universitete pradėjo aktyviai domėtis psichikos sveikata Kinijos visuomenėje. Vykdė tyrimus apie socialinių veiksnių įtaką depresijos ir savižudybės paplitimui. Ugnė taip pat savanoriavo psichikos sveikatos organizacijoje Pekine bei jau kelis metus rašo straipsnius psichologijos temomis.

Odeta Šakėnaitė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2016, Vytauto Didžiojo universitetas) ir sveikatos psichologijos magistro (2018, Vytauto Didžiojo universitetas) laipsnius. Prioretizuoja kognityvinės-elgesio terapijos pagrindus. Dominuoja dvi plačios domėjimosi sritys – ugdymas ir sveikata. Dirba su vaikais ir suaugusiais žmonėmis.

    

 Tu - ne vienas! atviras visiems, norintiems prisidėti prie projekto. Jei susidomėjote, siųskite žinutę paspaudę ČIA ir mes su Jumis susisieksime!