Aktyviausi specialistai

Siekiame, kad Tu - ne vienas!  teiktų aukščiausio lygio psichologinę pagalbą. Džiaugiamės, kad prie projekto prisidedantys žmonės yra savo srities profesionalai, dirbantys įvairiose psichologijos bei psichoterapijos srityse. Kviečiame susipažinti su aktyviausiais prie projekto prisidedančiais specialistais:

Rasa Urbonaitė-Baranauskienė. 2011 m baigė psichologijos bakalauro studijas Vilniaus Pedagoginiame universitete. 2013 m. baigiė VDU magistro studijas. Dirba psichologe progimnazijoje, todėl labiausiai gilinasi į mokyklinės psichologijos temas.

Laura Žalandauskaitė. Sveikatos psichologė, įgijusi psichologijos bakalauro laipsnį Klaipėdos universitete ir sveikatos magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete. Daugiausiai dirba su suaugusiais asmenimis siekiant spręsti tarpasmeninius ir asmeninius sunkumus. Konsultacijų metu motyvuoja žmonės keisti savo elgesį, atsisakyti žalingų įpročių, įveikti įvairias krizes, atrasti sprendimus iš sunkumus sukeliančių situacijų. Taip pat veda dailės terapijos technikomis paremtus grupinius užsiėmimus.

Odeta Šakėnaitė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2016, Vytauto Didžiojo universitetas) ir sveikatos psichologijos magistro (2018, Vytauto Didžiojo universitetas) laipsnius. Prioretizuoja kognityvinės-elgesio terapijos pagrindus. Dominuoja dvi plačios domėjimosi sritys – ugdymas ir sveikata. Dirba su vaikais ir suaugusiais žmonėmis.

Kaja Elena Brilė. Įgijusi psichologijos bakalauro (2014, Vytauto Didžiojo universitetas) ir kognityvinės semiotikos magistro (2017, Aarhus Universitet, Danija) laipsnius. Domisi patirties dizainu ir žmonių santykiais. Jos tikslas - suprasti, kaip kurti ir išlaikyti sąsają su žmogumi per kūrybines ir interaktyvias platformas.

Evelina Stepšytė. 2017 m. Vytauto Didžiojo universitete įgijo psichologijos bakalauro laipsnį, taip pat baigė viešosios komunikacijos gretutinę studijų programą. Nuo 2018 m. pradėjo mokytis Taikomosios Pozityviosios Psichologijos ir Koučingo Psichologijos magistro studijose Rytų Londono universitete. Aktyviai dalyvavo Lietuvos psichologijos studentų asociacijojos veiklose. Nuolatos domisi ir gilina žinias įvairiose savirealizacijos ir psichologijos srityse.

    

 Tu - ne vienas! atviras visiems, norintiems prisidėti prie projekto. Jei susidomėjote, siųskite žinutę paspaudę Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir mes su Jumis susisieksime!