"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Jauciu, kad turiu narcisistini asmenybes sutrikima. Nuolatos jauciuosi kambaryje svarbiausias asmuo, taip pat ir graziausias, kitaip sakant jauciuosi pranasesne uz kitus ir galiu bendrauti tik su savo lygio zmonemis. Taip pat paskutiniu metu patiriu emociju nestabiluma, isreiskiu jas labai ekspresyviai. elgiuosi labai impulsyviai bei ekspresyviai, taip pat daznai kyla noras vartoti alkoholi bei narkotikus, tam kad, rodos uzpildyciau kazkokia tuscia vieta savyje. man daznai nuobodu ir negaliu rasti veiklos kuri man patiktu. kitaip sakant negaliu rasti savirealizacijos. Ka galetumete man pasakyti, kaip sau padeti?

paklausė 2020 Geg 11 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir papasakojote savo išgyvenimus. Jei teisingai suprantu esate pasimetusi tarp patiriamų savo išgyvenimų. Nuolat patiriate įvairius jausmus ir išgyvenimus su kurias sunku susidoroti, be to teigiate mananti, kad turite asmenybės sutrikimą.
Tam, kad galėtumete sau padėti siūlau pagalvoti apie apsilankymą pas specialistą (psichologą ar psichiatrą). Psichiatras galėtų patvirtinti ar paneigti Jūsų mintis apie turimą asmenybės sutrikimą. O psichologas gyvo pokalbio metu  išgirdęs daugiau detalių apie Jus ir Jūsų išgyvenimus galėtų padėti susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip kartu su jumis atrasti Jums tinkamiausią būdą save realizuoti.
Labai svarbu nesustoti ieškant pagalbos. Pirmas žingsnis jau žengtas. Eikite toliau ir padėkite sau pakeisti nepatinkančią situaciją.

Stiprybės
Rasa
atsakytas 2020 Geg 16 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

402 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
80,858 vartotojų