"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, norėčiau sulaukti psichologo komentavo apie savo situaciją. Galbūt sulaukti patarimo, padrąsinimo. Ko nors, kas padėtų pradėti veikti. Man 28 metai, nesu turėjusi santykių, nesu draugavusi su vaikinu. Noriu pradėti kurti santykius, bet visuomet susilaikau, tarsi norėdama apsisaugoti. Numanau, kad bijau nesėkmės, todėl visai susilaikau nuo bandymo. Visi dabartiniai tinderiai man nėra prie širdies, nes ten transliuojamos visai kitos vertybės, nei tos, kuriomis remiantis gyvenu pati.

paklausė 2021 Kov 3 Santykiai poroje melanija

1 Atsakymas

Sveiki,

Džiaugiuosi, kad ieškote pagalbos ir norite padėti sau pakeisti tai kas Jums nepatinka. Savo laiške Jūs rašote, kad norite pradėti kurti santykius su kitu žmogumi, tik kažkas Jus vis sustabdo nuo to. Kokia galima to priežastis Jūs taip pat įvardinote laiške - tai nesėkmės baimė. Tai, kad nurodote net galima priežastį kodėl Jūs neturite santykių rodo, kad daug analizuojate esamą situaciją, o tai labai sveikintina. Žinant priežastis visada lengviau įveikti sunkumus.

Be to savo laiške prašote kažko (t. y. komentaro, paskatinimo, patarimo, padrąsinimo), kad pradėtumėte veikti. O aš norėčiau Jus pasveikinti, kad jau pradėjote veikti! Prašydama čia žengėte pirmą žingsnį. O tai puiki pradžia ir parodymas, kad esate pasiryžusi žengti toliau.

Koks kitas žingsnis priklauso nuo jūsų. Galite pasirinkti gyvai pasikalbėti su psichologu iš kur ta nesėkmės baimė kilusi, galite pagalvoti kur galėtumėte susipažinti su antra puse (bendri draugai, vienijantys pomėgiai ir pan.), galite laukti kol koks nors vaikinas parodys iniciatyvą ir tuomet suteikti jam galimybę, galite pirma žengti žingsnį ir užkalbinti ar parašyti Jums patinkančią vaikinui. Pasirinkite tokį veikimą, kuris Jums tiktų.

Svarbiausia visuomet, kai norėsite save stabdyti dėl galimos nesėkmės baimės pagalvokite ko labiau bijote ar nesėkmės, kuri nebūtinai įvyks ar likti nepabandžius sukurti ką nors gražaus.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2021 Kov 13 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

527 klausimų
528 atsakymų
10 komentarų
154,286 vartotojų