"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Esu labai pasimetus, prieš keletą dienų susipykau su vaikinu ir sakė kad viskas baigta, kita diena jis sakė kad tik susipykę, dabar jis net neatrašo, nežinau nei ką daryt nei ką, sese ir kitos mano drauges sakė “nelyst į šikna” . Bet tai tiesiog mane žudo, nemiegu naktim nei ką, nežinau ką jis galvoja, o šnekėt jis net nenori...

paklausė 2021 Kov 24 Santykiai poroje Anonimas

1 Atsakymas

Laba diena,

kaip suprantu, labai išgyvenate dėl nutrūkusių santykių. Suprantu, kad vaikinas nusprendė nutraukti santykį. Panašu, kad jei jis nereaguoja į jokias jūsų žinutes, nelabai, ką ir galite daugiau padaryti.

Kiekviena netektis yra mums trauma, ir reikia laiko susitaikyti su išsiskyrimu. Galbūt net Jūs dar būsite kartu, bet suprantu, kad dabar Jums labai sunku su tuo susitaikyti ir išgyventi. Labai sunku, ką nors komentuoti, kai yra tiek mažai informacijos,  bet tikriausiai,  Jūsų kantrybė padės Jums sustiprėti, išmokti išgyventi išsiskyrimą. Jūs turite laiko viską apgalvoti, iš naujo įvertinti savo santykius, savo draugą, taip pat daugiau laiko sau, per kurį galite užsiimti Jums miela veikla. Gal tai padėtų nusiraminti, ir pačiai priimti sprendimus, bei rasti atsakymus, kas čia vyksta. Spontaniški veiksmai dažnai pridaro dar daugiau sunkumų. Tai, kaip Jums pavyks išgyventi šį kartą, padės Jums ateityje būti stipresniai.

Sėkmės Jums,

Sigita
atsakytas 2021 Kov 29 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

527 klausimų
528 atsakymų
10 komentarų
154,148 vartotojų