"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki, esu sugniuždyta ir nesuprasta. Turiu partnerį jau daugiau nei pusantrų metų, kuris vis kažką slepia, su savo drauge, seniau sakęs, jog jo sąžinė rami ir galiu eiti į socialinius rinklus nes nieko nerasiu. Deja, radau susirašinėjimus, ištrintus irgi. Pasakiusi kodėl slepia, įvyko nervinis priepuolis, jis šaukė rėkė. Sako, jog aš ne psichologė su kuo norės su tuo ir bendraus. Tačiau ši panelė žino kad jie slaptai susirašinėja galimai ir šneka. Nesuprantu, ar aš tokia akla. Labai prašau jūsų patarimo. Nes nesuprantu ar taip sunku išsakyti nerėkiant.Jau nešneku kokiais žodžiais buvau išvadinta, kai mano net kompiuterio istoriją pats žiūrėjo, bet kai padarau tą patį, esu tik aš kalta.
paklausė Kov 24 Bendravimas ir santykiai anonimas

1 Atsakymas

Laba diena,

ačiū, kad rašote ir ieškote atsakymų, rūpinatės savo gerove.

Savo klausime rašote: ,,ar aš esu tokia akla?". Pati dėstote, kas vyksta, bet panašu, kad nenorite ,,matyti", kas iš tiesų vyksta. Sakote, kad Jus vadina visokiais žodžiais, kalba stipriai pakeltu tonu, bet kažkodėl norite nuneigti tai. Pirmiausiai, tai tikrai jūsų vaikinas demonstruoja Jums nepagarbą, žemina Jus, ir panašu, kad manipuliuoja taip Jumis. Tikriausiai, Jūs, kaip ir daugelis kitų, norite kurti santykį, grįsta pagarba vienas kitam, pasitikėjimu, ir meile. Tačiau atrodo, kad iš Jūsų draugo stinga pagarbos Jums, o Jums pasitikėjimo juo. Ar Jūs tai sąmoningai suprantate, ar norite būti ,,akla"? Jūs siekiate, kad jis kalbėtų, o ne rėktų, bet panašu, kad jam gerai ir patogu, taip, kaip yra. Jis rėkia, nes tokia jo gynybinė reakcija: ginasi puolimu. Jis kalbėtis tikriausiai nenori, jam svarbu apginti save, likti teisiu, ir situaciją valdyti, kaip jam patogu.

Klausimas, ar Jūs tikrai norite tokio santykio? Kartais pokyčiai ir sprendimai daug ką pakeičia: patį santykį, asmens savigarbą ir kt.

Todėl linkiu tikrai matyti, kaip su Jumis elgiasi, kaip Jūs jaučiatės santykyje, ar tokio santykio norite, ir būti drąsiai, neleidžiant įsivelti į psichologinį smurtą.

Sigita
atsakytas Kov 24 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

402 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
80,848 vartotojų