"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,
Pas mus yra labai rimta problema. Mes su draugu jau treji metai kartu , bet man susidare vaizdas , kad jis priklausomas nuo tevu . Mane labai nervina tai , kad jis beveik neskiria man demesio nei apkabina nei nieko . tik sedi uzsidares prei telefono arba vaziuoja su tevas i tevu sodyba dirbti. mes kolkas gyvename pas jo tevus bet apie kraustymasi kitur jis nenori net kalbeti ir dar prie to isgerineja kiekviena savaitgali. nebezinau ka daryti.

paklausė 2023 Sau 15 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Laiško pradžioje teigiate, kad pas jus su draugu yra rimta problema, bet vėliau minite, kad apie išsikraustymą iš tėvų draugas nenori nei kalbėti. Tai jeigu teisingai Jus suprantu, Jums nepatinka gyventi taip kaip dabar gyvenate, o draugas nenori nieko keisti.
Laiško pavadinime klausiate kaip išsikraustyti iš tėvų namų, tačiau pačiame laiške kalbate apie tai, kad Jūsų draugas neskiria Jums dėmesio bei savaitgaliais išgerinėja.
Ieškant išeities šioje situacijoje siūlyčiau pačiai pagalvoti ir atsakyti į šiuos klausimus: ar išsikrausčius iš tėvų namų tikitės, kad draugas nebesėdės prie telefono ir skirs Jums daugiau dėmesio? Ar nebegyvenimas su tėvais paveiks jo išgerinėjimą savaitgaliais? Ir ar jis nustos važiuoti pas tėvus į sodybą, kai jau gyvens atskirai?
Nes dabar laiške kalbate apie draugo elgesį, kuris Jums nepatinka, bet neminite kuo tai susiję su gyvenimu pas draugo tėvus. Užsiminėte, kad draugas priklausomas nuo tėvų, bet nepaaiškina te kaip ta priklausomybė pasireiškia. Ar tuo, kad jis nenori kraustytis iš jų? Ar kad važiuoja į jų sodybą?
Atsakius sau į mano užduotus klausimus turėtumėte pati sau išsiaiškinti kas jums iš tiesų sukelia daugiau sunkumų ar draugo elgesys ar tai, kad gyvenate kartu su jo tėvais.
Kai aiškiai žinosite kas Jums nepatinka ir ko norite turėtumėte pasikalbėti su savo draugu. Aiškiai jam pasakyti ko Jūs norite ir ko tikitės bei kartu ieškoti išeičių, nes viena Jūs nieko nepakeisite. Santykiai yra dviejų žmonių reikalas ir abiems turi tai rūpėti. Jeigu Jūsų draugui tai nerūpi gal reikėtų pagalvoti ar Jums tinka tokia draugystė?

Sėkmės Jums
Rasa
atsakytas 2023 Sau 19 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
575 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų