"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Ką daryti, jei tavo vyro sesers(svainės-mosos) vyras tave nužiūrinėja? Jaučiuosi nepatogiai... Svainė ne pats maloniausias žmogus, bet vistiek jos gaila, kad jis šitaip.

Ačiū!
paklausė 2018 Vas 21 Santykiai poroje anna

1 Atsakymas

Sveiki, 

Džiaugiuosi, kad norite imtis veiksmų ir situaciją pakeisti į visiems priimtina.

Pirmiausia, nežinau kaip būtent pasireiškia nužiūrinėjimas (tik žvilgsniais ar yra naudojama ir kita neverbalika), tad norisi akcentuoti, kad kartais mes patys interpretuojame situacijas savotiškai, nes netinkamai perskaitome „ženklus“.

Antra, jeigu šios situacijos ženklai buvo perskaityti teisingai (ar jeigu tiesiog dvejojama), vienas geriausių būdų išsiaiškinti teisybę yra tiesiog pradedant pokalbį apie tai. Tai būtų galima padaryti atskleidžiant, ką pastebėjote (žvilgsnius), kaip tai verčia jus jaustis (pvz, nemaloniai), pasitikslinti ar teisingai interpretuojate ženklus bei, ką tie ženklai reiškia būtent iš to vyro perspektyvos.

Svarbu aiškiai, nedviprasmiškai, parodyti savo pozicija tokio elgesio atžvilgiu. Tuomet vyro intensija jūsų atžvilgiu turėtų pasikeisti.

Suprantu, kad kalbėtis apie tai gali atrodyti nemalonu, nepatogu, tačiau tai bene greičiausias būdas išsiaiškinti situaciją.

Drąsos linki,

Odeta

atsakytas 2018 Vas 21 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,520 vartotojų