"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Bijau, kad mano geriausias draugas man patinka labiau nei tik draugas :')
paklausė 2018 Vas 27 Bendraamžiai/santykiai darbe anonimas

1 Atsakymas

Labas Anonime, 

Džiaugiuosi, kad kreipiesi pagalbos ir nesi abejinga savo jausmams. Kaip suprantu, įtari, kad savo geriausiam draugui jauti gilesnius jausmus nei tik draugui. Dažnai artimose priešingų lyčių draugystėse ištirpsta riba tarp draugiškų ir romantinių jausmų vienas kitam, todėl lėngva pasimesti. Pabandysiu Tau padėti. 

Klausi, ar yra normalu pavydėti savo geriausio draugo kitoms merginoms. Esant artimiems santykiams lengvas pavydas gali atsirasti, tačiau jis nesutrikdo santykio su tuo žmogumi ir neužima didžiosios dalies kasdienių minčių. Tai yra draugiškas natūralus pavydas. Tačiau jei jauti, kad šis jausmas dažnai neleidžia Tau susikaupti, pagauni save galvojant apie jį ir kitas merginas, tai gali reikšti, kad savo geriausiam draugui jauti daugiau nei tik draugiškus jaumus. 

Rašai "BIJAU, kad mano geriausias draugas man patinka labiau nei draugas".  Noriu paklausti, bijai dėl ko? Dėl savo jausmų ar dėl to, kad gali negauti atsako iš jo pusės? Ar ką pagalvos kiti? Tai, kad geriausias draugas ilgainiui pradeda patikti labiau nei draugas yra dažnas reiškinys. Verta apie tai pakalbėti su savo draugu, pasidalinti savo jausmais, mintimis ir stebėti jo reakciją. Jei bijai, kad simpatija yra vienpusė ir bijai prisipažinusi prarasti draugystę, tai pagalvok, kaip jausiesi būdama draugiškame santykyje ir negalėdama iki galo būti savimi, nes reikės varžyti savo jausmus? Santykis apkars, pasidarysi nemielas, dirbtinas. Galbūt geriau tiksliai žinoti vienas kito poziciją ir gyventi aiškume, o ne skęsti nežinomybėje? Tau spręsti. Verta pabandyti ir sužinoti, negu praleisti laiką svarstant "kas būtų jeigu būtų". O jei galvoji apie tai, ką pagalvos kiti, tai atmink, kad kitų nuomonė nepastovi, o Tu žinai geriau, ko Tau reikia. 

Tad linkiu Tau drąsos ir sėkmės darant sprendimus!

Šiltai,

Ramvydė

atsakytas 2018 Vas 28 Ramvydė
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,523 vartotojų