"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki. Įtariu, kad sergu depresija. Kur turėčiau kreiptis, kad gaučiau profesionalios pagalbos ir išsiaiškinčiau, ar tikrai sergu? Ar į šeimos gydytoją, ar susirast pačiai kokį nors psichologą? O gal pas psichiatrą? Ačiū už atsakymą.
paklausė 2018 Kov 28 Depresija anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,

Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad ieškote pagalbos ir siekiate sau padėti. Neklystate manydama, jog šiuo klausimu galima kreiptis į šeimos gydytoją. Atsižvelgęs į Jūsų išsakomus nusiskundimus sveikata, požymiais, gali išrašyti siuntimą pas psichologą arba psichiatrą. Tokiu atveju pagalbos galima sulaukti nemokamai (tačiau yra ribotas susitikimų skaičius). Taip pat galima kreiptis į privačias institucijas, kuriose dirba psichologas arba psichiatras. Ten pagalba dažniausiai būna mokama. Jeigu ieškosite privačios įstaigos, pasidomėkite ar ten atliekamas diagnostinis įvertinimas.

Apie ką reikėtų užsiminti? Vertėtų įvardinti kokius simptomus jaučiate, pagalvoti ir paminėti, kada pirma kartą pastebėjote šiuos simptomus, emocinės būsenos pokytį, kokioms sąlygoms esant simptomai sustiprėja, kiek laiko visa tai trunka ir pns.

Linkiu nepasiduoti ir ieškoti atsakymų bei pagalbos,

Odeta

atsakytas 2018 Kov 28 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

402 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,019 vartotojų