"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki. Kankina apatija,nerimas,dirglumas. Prie viso to gerio isgeriu alkoholio.Kita diena labai sunku,niekas absoliuciai nepadeda,labai kankinuosi,bijau uzmigti,jauciu negerus pojucius sirdies plote.kankina blogos mintys.Nezinau i ka kreiptis savaitgali... Kaip reiketu elgtis, kas galetu padeti?

paklausė 2018 Rgs 28 Depresija Diana

1 Atsakymas

Laba diena,

pirmas geras dalykas Jūsų laiške yra tai, kad Jūs apskritai matote problemą ir norite ją spęsti, nes ieškote pagalbos. Pirmas žingsnis - pamatyti problemą, pripažinti ją. Tą Jūs jau kaip ir padarėte. Tai pagirtina.

Kitas klausimas, ar ši būsena, kurią jaučiate dabar, kažkada anksčiau yra kankinusi Jus? Jei taip, kas tada Jums padėjo išbūti ir tvarkytis su tuo?

Jei tokią būseną jaučiate primą kartą, reikia apsidairyti aplink ir pamatyti, kas iš artimųjų gali padėti, kokius turite įrankius, kurie padėtų spręsti šiuos sunkumus? Nerimą dažniausiai kelia mūsų mintys apie ateitį. Jei ta problema, dėl kurios nerimaujate yra išsprendžiama, tuomet reikia susidaryti veiksmų planą, kaip ją spręsite ir imtis jo įgyvendinimo. Jei konkrečios problemos nėra, o nerimas yra lyg iš niekur, siūlyčiau užimti savo mintis ir kūną prasmingomis veiklomis: susitikite su draugais, sportuokite, bėgiokite, pasivaikščiokite, mokykitės dalykų, kurių kažkada norėjote išmokti, aplankykite įdomias vietas, tyrinėkite aplinką, skaitykite, medituokite. Galima daryti daug įvairių dalykų, juo labiau, kad dabar beveik viskas yra laisvai prieinama internetu. Tik, būtinai išmeskite alkoholį iš problemų sprendimo būdų, nes jis problemų jokiu būdu nesprendžia, o kaip ir Jūs pastebite, po to jautiesi tik blogiau.

Dėl baimės užmigti ir negerų pojūčių širdies plote - tai yra nerimo simptomai. Reikėtų rimtai padirbėti su Jūsų nerimu. Išbandykite paprastus būdus, kuriuos minėjau prieš tai. Jeigu nepadės, nenuleiskite rankų - kreipkitės į specialistą. Šiuo metu yra ir nemokamų psichologinių konsultacijų, o jei galimybės leidžia, galima rasti ir privačiai dirbančių psichologų ar psichoterapeutų. Svarbiausia, nepasiduoti ir nenuleisti rankų. Žinokite, kad reikės pastangų, bet geresnis gyvenimas to vertas!

Sėkmės!
atsakytas 2018 Rgs 28 Asta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

402 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,027 vartotojų