"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Paprastai  man niekada nebūdavo problemų suprasti, ką kitas žmogus man jaučia.Tačiau dabar mano gyvenime yra vienas žmogus, kurio aš visiškai nesuprantu. Gal todėl ir įdomu, kreipiuosi į specialistus, kurie gali išsklaidyti mano abejones. Taigi.. Yra vienas vaikinas, kurio elgesį galima suprasti dviprasmiškai. Jei trumpai jį apibūdinčiau, tai galėčiau pasakyti, jog jis yra protingas, labai daug mokosi, turi užsibrėžęs tikrai nemažai tikslų, yra išvaizdus, be galo mokantis bendrauti, turbūt bendrą kalbą atrastų su kiekvienu žmogumi. 

Taip jau yra,kad aš jį  matau kiekvieną dieną, kadangi abu esame studentai. Negalėčiau pasakyti,kad esame labai artimi draugai, tačiau negaliu sakyti,jog esame ir nepažįstami. Jis dažniausiai pasisveikina, nors kartais būna dienų, kai stengiasi apsimesti, jog nemato(kad ir labai retai). Kartą jis paprašė atsiųsti tam tikros medžiagos reikalingos studijoms, bet čia tikrai buvo reikalinga, o ne šiaip priežastis, kad aš jam parašyčiau. Tačiau, kai aš jam nusiunčiau, ko jis prašė, kalba pakrypo visai kita linkme, iš tiesų labai įdomu man su juo bendrauti. Bet kas keisčiausia, tai yra taip, jog jei aš pati parašau, tai  jo žinutės būna be galo ilgos, labai daug visko pasakoja, tačiau pirmas jis man nerašo. Vienu metu pamaniau, jog jis turi merginą, nes esu mačiusi viename renginyje su mergina, bet šĮ savo spėjimą atmečiau, kadangi gavau pakvietimą į jo gimtadienį. Keisčiausia tai, jog tame gimtadienyje buvo tik labai artimi draugai, o tos merginos aš nemačiau, nors žinau, kad bent kažkokį ryšį jie tikrai palaiko. Ir dar,kas keisčiausia, kad jis per gimtadienį labiau rodė norą bendrauti su tomis merginomis, kurios jam yra tik draugės.Pastebiu, jog jei kalbame ne dviese, o kiek daugiau žmonių, jis vengia man žiūrėti į akis, vis kažkaip  kaip per atsitiktinumą stengiasi prisiliesti. Šito aš labai nesureikšminu, nors kartais gal kiek ir keista būna. Kalbant apie gimtadienio dovaną, padovanojau jam laikrodį, kuris jam tikrai patiko, nes labai dažnai nešioja. Paprastai realybėje jis dažniausiai tik pasisveikina, na išskyrus kelis kartus buvo priėjęs, bet ir tai kalba buvo dėl mokslų. 

Man labai įdomu, kaip suprasti tokio žmogaus elgesį? Jei jis kviestų mane susitikti, ar tiesiog rodytų norą bendrauti soc, tinkluose ne tik tada, kai aš parašau man viskas būtų aišku, bet dabar aš visiškai nesuprantu.

paklausė 2018 Spl 7 Bendraamžiai/santykiai darbe Grita

1 Atsakymas

Laba diena,

džiaugiuosi, kad kreipeisi, ir nori dalintis, bei geriau suprasti žmones, santykiusir jų elgesį. Gana smulkiai aprašei situaciją, bet nežinant to kito žmogaus pozicijų, greičiausiai galima tik spėlioti. Visada yra vienas būdas sužinoti daugiau, tai tiesiog bendrauti su žmogumi. Kol kas kaip suprantu, jūsų bendravimas yra toks labiau, kai kažko reikia. Daug ir įvairių priežasčių gali būti, kodėl taip elgiasi vaikinas: gal jam tiesiog užtenka tokio bendravimo, gal jis nėra drąsus, daugiau parodyti dėmesio, gal jam iš tikro patinkate, ir dėl to nedrįsta daugiau rodyti dėmesio, nes tai kelia nerimą, ir t.t. Bet, kaip jau minėjau, galime tik spėlioti.

Panašu, kad ir Jūs pati žaidžiate panašų žaidimą. Nepakalbinate jo šiaip? Kodėl Jums nepabandžius tiesiog pakalbinti arba parašyti jam šiaip ką nors, o ne apie mokslus? Gal jis nedrįsta arba nemato kitų variantų, kaip Jus pakalbinti, todėl visada tinkama priežastis yra mokslai. Juk jums nebūtina iš karto siūlyti būti ,,pora", ar kažko daugiau. Jūs tiesiog galite kalbėtis apie daugelį dalykų, kas Jums padės jį geriau pažinti. Pavyzdžiui, kad ir prisiminti jo gimtadienį ir ką nors jam papasakoti, bet paklausti. Tiesiog užmegzti bendravimą. Ir galėsite pamatyti, kaip jis reaguoja, kiek jis bendrauja su Jumis, koks tas bendravimas, bei galėsite geriau pažinti žmogų. Dabar panašu, kad abu tarsi žaidžiate žaidimą: kuris ko paklaus. Jūs turite lūkesčių, bet negalime žinoti kokia to vaikino pozicija, kol daugiau nepabendrausite. Tik bendravimas padeda geriau pažinti žmones.

Sėkmės Jums,

Sigita
atsakytas 2018 Spl 16 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

402 klausimų
404 atsakymų
9 komentarų
81,025 vartotojų