"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki,

jauciuosi svetima pasauliui. Man bipolinis sutrikimas ir ta suzinojau guledama kriziu centre vasaros 5, išėjus iš ten suvokiau, kad nebemoku gyvent. Mano rūbai atrodo svetimi, tarsi būtų paimti iš kažkieno kito, mano draugai ne tokie pat, šeima keista, visas pasaulis atrodo svetimas ir nepriimtinas. Nesuprantu, kkodėl man taip atrodo. nors šeima ir draugai labai palaikantys, vaikinas labai myli ir ištveria kiekvieną kartą, kai skambinu verkdama dėl menkniekio ar džiūgaudama dėl nesąmonės. nesuprantu, kas man yra?

paklausė 2018 Lap 9 Kita bipolinis ir aš

1 Atsakymas

Laba dienelė,

ačiū, kad klausi.. Nujaučiu, kad šis klausimas, šiuo konkrečiu metu Tau yra labai svarbus. Džiaugiuosi, kad galime pasidalinti.

Kas Tau yra? Na, tai nuotaikų svyravimai.. Esi labai jautrus žmogus, turi polinkį į menus , esi charizmatiška, ir galimai pasaulį matai daug subtiliau, nei kiti. Be abejo, patirtys tokios, kaip buvimas krizių centre, mus labai keičia. Gali atrodyti, kad niekas nesupranta, nepasikeis ir panašiai. Taip nebūtinai yra.. Gal kartais tiesiog patiri sunkius jausmus, su kuriais  susitvarkyti prireikia nemažai laiko.

Matau daug teigiamo Tavo laiške - turi artimuosius, vaikiną. Galbūt iš tiesų jie ne tik kad svetimi (o kai kurie filosofai juk ir teigia, kad svetimas kitiems žmogus yra iš prigimties, kad visi esame vienas kitam svetimi..), bet ir tie, į kuriuos gali atsiremti. Gali būti nelengva pasitikėti, bet laikas tikrai padės atskirti žmones, kurie yra geri, patikimi, kurie Tave supras geriau, atjaus, padės, su kuriais bus smagu ir saugu.

Mano nuomone, žmonės paprasčiausiai yra skirtingi.. Kažkam lemta ir tinka kariauti, kitiems mokytojauti, o tretiems įvertinti subtiliausius muzikos tonus. Ir Tavo asmenybė yra tokia, kokia yra. Esi emocinga, greit sureaguoji, ir gal kaip tik gerai, kad kreipiesi į kitus ir ieškai paguodos bei nusiraminimo. Nereikia likti vienai.

Dėl sutrikimo, be abejo, gali domėtis plačiau.. Kas tai yra, ką tai reiškia, kaip geriausia sau padėti. Na, yra įvairių sutrikimų, pvz., ir astma, cukrinis diabetas ir pan. Tiesiog geriausia būtų save pasaugoti nuo per didelių patirčių, rūpintis kokybišku poilsiu, ramybe, turiningu laisvalaikiu, ramiu palaikančiu bendravimu, jei jų turi, atsikratyti žalingų įpročių. Nežinau, mokaisi ar dirbi, tačiau tikiu, jog atrasi save vienoje ar kitoje veikloje.

Bipolinis sutrikimas nėra nuosprendis.. Su tuo galima išmokti gyventi, rasti, kas patinka, kas įdomu, daug įvairių veiklų ir galimybių. Žinoma, svarbiausia yra laikytis gydymo režimo, lankyti gydytojų ir psichologų konsultacijas. Tuomet sustiprėsi, ir galėsi planuotis gyvenimą pagal savo vizijas.

Aš pagalvojau, kad gyventi juk nemokam mes visi... Diena iš dienos ieškome atsakymų, tiesų, priimame begales sprendimų ir t.t. Tu turi su kuo pasitarti, tas yra svarbiausia. Gal tai ir tokia mintis dėl prastos nuotaikos? Visada gali skaityti savipagalbos knygas, lankyti sporto užsiėmimus, domėtis sveika gyvensena ir pan. Džiaugiuosi, kad klausi, ir sau rūpi. Linkiu džiaugsmo, ramybės, savęs priėmimo, ir užimtumo, kuris būtų Tau įdomus.

Inga

atsakytas 2018 Lap 11 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

568 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų