"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Aš labai gerai sutariu su savo drauge bet ji kazkaip pradejo viska nuo manes slėpti pasidarė uzdara, su kitai bendrauja linksmai o mane atstumia, ir man del to labai liudna ir aš nezinau ka daryti
paklausė 2018 Grd 2 Bendraamžiai/santykiai darbe anonimas

1 Atsakymas

Labas,

labai džiaugiuosi, kad parašei, ir jaučiu susirūpinimą Tavo klausime. Iš klausimo girdisi, kad Tavo draugė pradėjo kitaip bendrauti su Tavim. O dar ir labiau bendrauja su kitais, o Tave kartais net atstumia. Tai Tave labai liūdina. Be abejo, kad liūdna, kai prarandi draugus, kuriais pasitikėjai, leidai gerai laiką ir pan. Bet nieko neparašei, kas vyksta Jūsų santykiuose. Panašu, kad kažkas nutiko, ir ji taip duoda ženklą, negalėdama, neišdrįsdama apie tai kalbėtis su Tavimi. Tai, kad ji bendrauja nebe atvirai, gali reikšti, kad galbūt, kažkam kažką papasakojai apie ją ir ji nesijaučia saugi. O gal dar kas nors nutiko. Galim tik spėlioti. Net jei ir atspėsim, kito patarimo nebus :) Vienas būdas keist santykius, tai pasikalbėti. Pradėk nuo to, kaip Tu jautiesi: kad jauti, jog Tave atstumia, jog kažką slepia nuo Tavęs. Papasakok, kad jauti, jog kažkas vyksta, bet iš tų signalų, negali atspėti, kas nutiko, ir kad jos elgesys pasikeitė. Gal draugė pasipasakos, jei norėsi su ja pasikalbėti. Ir tada bus aiškiau.

Santykiai yra dviejų žmonių procesas. Jei santykis vyksta tik vienpusiai, jie ilgai netruks. Todėl labai svarbu kalbėtis, būti nuoširdžiam, nebijoti būti atvira, kalbėti apie jausmus. Kai mes patys kalbamės apie save, dažniausiai ir pašnekovas nori atsakyti tuo pačiu ir pasipasakoja apie save. Todėl išdrįsk, pasikalbėk su savo drauge.

Linkiu sėkmės

Sigita
atsakytas 2018 Grd 4 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų