"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Man visada buvo įdomu domėtis žmogaus psichologiją, tad norėčiau Jūsų kai ko paklausti.. Iš ko spręsti, kad vaikinui iš tiesų patinki ir ar  jis tave tikrai vertina. Mane visada žavėjo tikrumas, man gražu viskas, kas yra tikra. Jei vaikinas, susitinka su mergina visada dviese, nepažindina su savo kitais draugais, pasako tik vienam artimiausiam draugui, kad su kažkuo bendrauja, ar tai yra rimta draugystė? Jei nekviečia  į savo gimtadienio šventę, bet šventės metu trumpai ją pamini. Jei pasibučiuoja su mergina, kuri jo iš tiesų nedomina( tai parodo tolimesnis elgesys). Todėl iš vienos pusės atrodo, kad tikrai vertina su kuo bendrauja, bet iš kitos pusės... Kaip vertintumėte tokią situaciją?

paklausė 2018 Grd 24 Santykiai poroje Ūla

1 Atsakymas

Laba dienelė,ačiū už išties aktualų klausimą..

Na, matyt draugas nėra pasiruošęs rimtiems santykiams šiuo metu. Žmonės nesikeičia, ir nežinau, ar norėtumėte, kad jūsų vyras leistų sau retkarčiais pabučiuoti vieną kitą merginą.. Tai, kad žmogus Tave vertina aiškiau turėtumei pastebėti jausmais. Tai būtų asmuo, kuris rūpinasi, skambina, organizuoja susitikimus, susipažįsta su Tavo tėvais, rengia vestuves.

Tačiau neretai mes kaip žmonės augame dviese, padedame vienas kitam.. Pažinti, suprasti, atleisti, mylėti, džiaugtis, būti. Santykiai yra ne tik džiugesys, bet ir daug daug daug valios pastangų. Galbūt vaikinas nėra tikras dėl jūsų jausmų? Galimai, jis nerimauja, ir nėra tikras dėl ateities. Galbūt nepasitiki savimi..

Iš kitos pusės, - jis gali negebėti palaikyti ištikimų santykių, Laikas, be abejo, parodys, ar aš teisi, gal klystu? Kalbėkitės, bendraukite.. Nebijokite domėtis, klausti, draugauti, atsiskleisti, rūpintis, ir jums pavyks.

Jūsų klausimas labai įdomus.. Santykiai svyruoja tarp susižavėjimo, ilgesingų žvilgsnių ir svajonių stadijų. Neskubėkite. Duokite laiko ir sau, ir jam. Galimai, liks tik gražus prisiminimas, galbūt tapsite geriausiais draugais, o gal - šeima. Iš anksto negali žinoti, tuo gyvenimas ir yra žavus.

Negalvokite vien tik apie vaikiną, jo elgesį, ką tai reiškia ir pan.. Džiaukitės jausmais, svajonėmis, planais ir prisiminimais. Nepamirškite mokslų ar darbo, draugų, šokių ir knygų. Pasaulis - didelis ir platus, ir kad ir kas benutiktų, jūs galite rinktis, toliau kurti brandžius santykius, ar daugiau laiko šiuo metu skirti sau ir savo tikslams.

Ačiū, kad pasidalinote.. Laimingai!


Inga

atsakytas 2019 Sau 7 Inga P.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,523 vartotojų