"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Jaučiu,kad kuo toliau tuo labiau jis man patinka.. jo draugai man rašo kad patinku ir tt,bet nežinau, nesu tikra..
paklausė 2019 Vas 8 Santykiai poroje Aisteeee

1 Atsakymas

Geriausias atsakymas
Sveika, Aiste

                 Santykiai yra sudėtinga tema, kadangi pas visus žmones jie gali būti skirtingi, tad natūralu, jog didėjantis susidomėjimas vaikinu,  Jums sukelia klausimų apie jo jausmus  Jums.

                 Iš laiško suprantu, jog šiuo metu esate nežinioje dėl Jums patinkančio vaikino ir klausiate, kaip suprasti ar Jūs patinkate vaikinui.  Laiške rašote, jog jo draugai sako, jog Jūs patinkate jam, o tai gali būti ir tiesia ir tiesiog paprasta tų draugų nuomonė. Apie  tai ar Jūs patinkate vaikinui galėtų atsakyti tik pats vaikinas. Jei nedrąsu kalbėti apie jausmus, galite stebėti jo elgesį.

                 Apie tai ar mes patinkame vienam ar kitam žmogui galime spręsti iš jo elgesio su mumis-  padidėjęs susidomėjimas mumis, dėmesys, draugiškesnis elgesys nei įprastai, dažnesnis akių kontaktas, dažnesnė šypsena skirta mums , taip pat gali būti padažnėjęs fizinis kontaktas (prisilietimas, apkabinimas).  

                 Kaip ir minėjau laiško pradžioje, santykiai yra sudėtinga tema, kadangi pas visus žmones jie gali būti skirtingi, o ir žmonės savo susidomėjimą mumis gali išreikšti skirtingai.

                 Stebėkite vaikino elgesį, stebėkite savo elgesį ir išdrįskite paklausti. Sėkmės !
atsakytas 2019 Vas 10 Laura
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,059 vartotojų