"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, mano vardas Klaudija. Turiu draugę, jei galiu ją taip vadinti, kuri turi puikią atmintį, nerealius gabumus ir nulinį santykį su kitais žmonėmis. Ji pamišus dėl kažkokios grupės, kurios kūriniai geriausiu atbeju primena traukinio bildėjimą.
Ruošiuosi eiti į dvigubą pasimatymą, ir paaiškėjo, kad mano vaikinas taip pat turi tokį patį keistą draugelį, kuriam irgi patinka ta pati grupė. Galvojam, jog privalome juos suvesti, bet visi ankstesni mano bandymai nors kiek ištraukti ją į dienos šviesą beviltiški, ji tokia vieniša jau nuo pirmos klasės (taip ilgai net savo geriausios draugės nepažįstu!) Taigi, prašau patarkit, ką man daryti, nors per šitiek metų mudvi nei kiek nesuartėjom nors ir visada kartu.
Iš anksto dėkinga už atsakymą.

paklausė 2019 Kov 8 Bendraamžiai/santykiai darbe Klaudija

1 Atsakymas

Labas Klaudija.
Smagu girdėti,kad rūpiniesi drauge! Tačiau reikia nepamiršti,kad padėti kitiems galime tik tuomet kai jie priima mūsų pagalbą.
Savo laiške minėjai,kad draugė turi nulinį kontaktą su kitais žmonėmis ir yra vieniša nuo pirmos klasės, tačiau jos ištraukti į dienos šviesą Tau nepavyksta. Gaila nepaminėjai ar pati tavo draugė įvardijo,kad yra vieniša ar tu taip nusperendei. Todėl visų pirma siūlyčiau pagalvoti apie pokalbį su drauge. Jo metu galėtumei išsiaiškinti kaip tavo draugė jaučiasi ar ji nori pagalbos, o gal tiesiog jos būdas yra mažiau bendrauti su žmonėmis.Jeigu jai reikia pagalbos pasiūlyk apsilankyti pas psichologą, parašyti mums ar pan.
Po pokalbio turėtų paaiškėti ar ji nori su kuo nors susipažinti artimiau ar ne. Gal būt mėgstamą tą patį muzikos grupė galėtų būti motyvas susipažinti su kitu žmogumi. Tačiau jos sprendimai bendrauti arba nebendrauti su kitais turėtų būti gerbiami.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2019 Kov 11 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

507 klausimų
509 atsakymų
9 komentarų
145,399 vartotojų