"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Vaikinas patyrė daug streso šeimoje, todėl tai atsiliepė ir mūsų santykiuose. Atrodo, kad šiek tiek atitolo, tapo irzlesnis. Pasikalbėjus apie tai su juo, jis pasakė, kad nebežino, ką jaučia ir nežino ar tai meilė. Aš jam esu pirmoji mergina ir su manim tik tokius santykius ilgus yra turėjęs. Galų gale pasakė, kad gal reiktų pabūti atskirai, kad suprastų, ką man jaučia.
Ar gali būti, kad vyrai nesupranta savo jausmų ir nežino kas ta meilė? Ar tai galima sakyti, kad nebeištaisomi santykiai? Ar pabuvus atskirai neatšals jausmai visiškai? Vis dėl to verta pabūti atskirai ar tiesiog išsiskirti ir netempti laiko? Kaip išgyventi šį periodą, kai apie tai pagalvojus vis verkti norisi...O niekada nesipykdavom ir atrodo tikrai visada laimingi buvom.

paklausė 2019 Grd 7 Santykiai poroje Laura

1 Atsakymas

Labas Laura. Ačiū, kad pasitikite mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Iš trumpo Jūsų laiško suprantu, kad esate pasimetusi ir labai liūdite dėl esamos padėties su vaikinu. Tai natūrali savijauta tuomet kai mylimasis pasakė, kad nežino ką Jums jaučia, nors visuomet atrodo buvote laimingi ir nesipykdavote. Šiuos pokyčius Jūs siejate su vaikino patirtu stresu jo šeimoje. Gaila nežinau daugiau informacijos apie tai kaip tas streas, Jūsų nuomone, susijęs su judviejų tarpusavio santykiais. Nežinau nei kiek Jums metų, nei keik laiko esate kartu. Tačiau pabandysiu atsakyti į Jūsų užduotus klausimus.
Savo laiške klausiate ar gali būt, kad vyrai nesupranta savo jausmų ir nežino kas ta meilė yra. Mano manymu, kad ne tik vyrai, bet ir moterys gali nesuprasti savo jausmų ir neatskirti ar tai ką jie jaučia yra meilė ar ne. Jūsų atveju galėtų būti, kad vaikinas tiek išgyvena dėl to kas vyksta namuose, kad kiti dalykai jam atrodo labai painūs ir neaiškūs. Yra galimybė, kad Jūsų pastebėjimus apie savo pasikeitimus vaikinas priėmė kaip dar vieną problemą, kuri jam kelia stresą ir todėl pasakė, kad jau nežino ką jaučia. Tačiau gali būti ir taip, kad vaikinas kitaip nemoka pasakyti, kad nori skirtis su Jumis.
Mano nuomone, toks pasakymas dar nereiškia, kad santykiai nebėra ištaisomi.  Aš laikausi pozicijos, kad viską galima ištaisyti ir pataisyti jei to nori abi pusės. Todėl gal būt būtų naudinga dar kart pasikalbėti su savo vaikinu ir jo paklausti ar jis nori ar ne santykių su Jumis.
Vienareikšmiškai atsakyti apie pabuvimą atskirai neįmanoma. Vienoms poroms pabuvimas padeda. Žmonėms pasiilgsta vieni kitų, supranta, kad negali viena be kito ir pan. Kitoms poroms, kaip pati nuogąstauji, visiškai atšaldo jausmus. Todėl ar verta priimti sprendimą pabūti atskirai ar ne jau reiktų spręsti pačiai. Priimdama šį sprendimą apgalvok ar yra kitų būdų pataisyti Jūsų santykius su vaikinu, kurie tiktų ir jam? Ar galėsi bendrauti lyg niekur nieko žinodama, kad jis nori pabūti atskirai?
Be to jei su vaikinu galvosit apie pabuvimą atskirai siūlau aptarti tokius dalykus: Ką reiškia būsite atskirai? Nebendrausite visiškai?Ar tik nesuaitiksite? Susitikinėsite su kitais? Kiek laiko būsite atskirai?
Atsakyti sau į šiuos klausimus nelengva, tačiau reikia norit žengti pirmyn. Suprantu, kad norisi verkti ir nežinai kaip išgyventi šį laikotarpį. Bet gal šalia yra žmogus su kuriuo galėtum gyvai pasikalbėti apie tai kaip jautiesi? Išgerti puodelį arbatos ar pan. Kad lengviau būtų gali daugiau laiko skirti savo pomėgiams arba susitikimams su seniau matytais draugais. Bendravimas su kitais tikrai labai teigiamai veikia.

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus ir svarbiausia nepamiršti, kad po sunkių laikų visada ateina lengvesi.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2019 Grd 9 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
519 atsakymų
10 komentarų
150,058 vartotojų