"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Man septyniolika metu. Netekau mamos prieš porą mėnesių, labai daug dalykų nuo mažens darau pati. Esu labai stipri dvasiškai. Ir nerimauju dėl vieno dalyko - dėl santykiu.. Aš pripratusi labai viską daryti pati. Kai yra sunku, išsilieju menuose, kai yra blogai, rašau dienoraštį, kai reikia priimti sprendimus, priimu. Daug kas jau turėjo iš draugų santykius, o aš ne. Dėl to per daug gal ir nepergyvenu, nes visgi nenoriu būti su kažkuo, kas man nepatinka, kas man nesimpatizuoja. Bet yra dar toks dalykas, kad man septyniolika, o aš jaučiuosi vyresne (dėl gyvenimo pergyvenimų). Pergyvenu dėl būsimųjų santykiu, nes nežinau, ar galėsiu jam būti atvira iki galo, ar galėsiu leisti jam būti vyru... Pergyvenu, ar išvis rasiu žmogų, stipresni už mane dvasiškai. Dabar tai atrodo neįvykdoma misija. Tikrai. Daug yra šalia vaikinų, gerų, na bet aš esu 100 kartu stipresne. O taip norėčiau rasti savo žmogų, kuris suprastu, padėtų, priimtu sprendimus ir būtų vyru, o ne berniuku... Yra sunku, kaip turėjau jau daug visokiu pergyvenimu, ir dėl to negaliu būti kaip septyniolikos metu mergaitė..tiesiog nemoku, tiesiog neaktualu atrodo.  

paklausė 2019 Grd 13 Bendraamžiai/santykiai darbe Marta

1 Atsakymas

Labas Marta. Džiaugiuosi, kad pasitikėjai mumis ir papasakojai savo išgyvenimus.
Jei teisingai suprantau iš to ką parašei nori surasti antrą pusę, kuri kaip pati sakai  suprastų, padėtų, priimtų sprendimus ir būtų vyras, o ne berniukas, bet artimoje aplinkoje tokių nėra, nes dėl patirtų išgyvenimų jautiesi brandesnė nei tavo bendraamžiai vaikinai. Be to nermauji ar galėsi būti atvira su vaikinu, nes esi įpratusi viską daryti pati. Pati puikiai susidoroji su viskuo.
Suprantu, kad norisi surasti sau lygų vaikiną ir net neabejoju, kad vieną dieną toks atsiras. Tačiau sunku pasakyti kada ateis tokia diena. Žmonės susipažįsta kasdien. Be to kasdien gali pamatyti, kad tavo aplinkoje seniai esantis vaikinas yra daug brandesnis, nei galvojai anksčiau. Tik ieškant vaikino labai svarbu nesusikurti aukštų reikalavimų ir įsivaizdavimų kaip viskas turėtų būti. O tiesiog nuoširdžiai bendrauti ir kurti unikalius santykius su kiekvienu žmogumi.
Tas pats pasakytina ir su atvirumu. Nereikia tikėtis, kad tik susipažinus su vaikinu galėsi būti jam atvira 100 proc.,kad visiškai jį įsileisi į savo gyvenimą. Tai vyksta palaipsniui, geriau pažinstant vienas kitą bei įgijant pasitikėjimą.
Todėl reikia laiko ir kantrybės, kad susikurtum tokius santykius su kitu žmogumi, kurių nori. Tikiu, kad susirasi vaikiną, kurio ieškai tik tam reikia laiko.


Sėkmės
Rasa
atsakytas 2019 Grd 16 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

428 klausimų
429 atsakymų
9 komentarų
96,098 vartotojų