"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Noriu išsiaiškinti kaip susivokti viduje, kaip suprasti kokie konkretūs veiksniai vaikystėje palydėjo iki psichologinių traumų/sunkumų dabar.
paklausė 2019 Rgs 10 Kita Milda

1 Atsakymas

Labas Milda. Jei teisingai supratau iš tavo trumpo laiško, šiuo metu susiduri su kažkokiais sunkumais ir nori surasti tų sunkumų priežastis. Manai, kad sunkumų priežastis yra kažkokie vaikystės įvykiai, kurie tave galėjo traumuoti ir noretumei tų traumų atsisakyti bei susivokti savyje.
Džiaugiuosi, kad esi pakankamai stipri ieškoti pagalbos, tačiau laiške pateikei labai mažai informacijos, kad galėčiau tau pateikti konkrečius atsakymus į tavo užduotus klausimus.
Jausmų, emocijų ir skirtingų įvykių priėmimas ir išgyvenimas yra labai individualus dalykas, todėl siūlyčiau pagalvoti apie apsilankymą pas psichologą. Gal būt ten kur tu gyveni yra galimybė susitikti su specialistu, kuris padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip išspręsti atsiradusius sunkumus.
Taip pat susigaudyti savyje galėtų padėti knygų skaitymas. Deja, bet nežinau kokie sunkumai tave kamuoja, todėl sunku ką nors rekomenduoti. Bet galėčiau pasiūlyti paskaityti Liza Bourbeau knygą "Išsigydyk vaikystės žaizdas". Kitas knygas taip pat galėtų rekomenduoti psichologas pokalbio metu.

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus.
Rasa
atsakytas 2019 Rgs 17 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,646 vartotojų