"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Mylimas žmogus su kuriuo praleista 7 gyvenimo metai sako, kad nemyli. Nieko kartu nebenori. Nenori stengtis, nes visa tai neturi prasmės. Kaip elgtis, jei tu nori stengtis, o jam tu pastangų nereikia? Kaip elgtis, jei jauti, kad negali be jo gyventi? Jei matai savo padarytas klaidas ir nebenori jų kartoti?

paklausė 2019 Spl 18 Santykiai poroje Vardas

1 Atsakymas

Labas. Ačiū, kas pasidalinai savo išgyvenimais. Iš tavo trumpo laiško suprantu, kad esi pasimetus ir nežinai ką toliau daryti.
Tai natūrali savijauta, jei po 7 metų su mylimu žmogumi jis teigia, kad tavęs nemyli. Gaila, kad nepaminėjai kada viskas pasikeitė, ar tai susiję su kažkokiomis tavo klaidomis apie kurias užsiminei savo laiške, kiek laiko tai trunka, ką esi išbandžiusi, kad situacija pasikeistų.
Nežinant šių detalių labai sudėtinga ką nors bandyti patarti.
Todėl siūlyčiau visų pirma apgalvoti atsakymus į mano aukščiau išvardintus klausimus. Ir bandyti išsiaiškinti priežastį kodėl pasikeitė santykiai su tau mylimu žmogumi. Išsiaiškinus priežastį ir ją panaikinus situacija gali pagerėti.
Antra siūlyčiau pasikalbėti su mylimu žmogumi. Apie tai kokie jūsų santykiai yra dabar ir kokie jūs įsivaizduojate jie bus ateityje. Jei kalbėtis sudėtinga pabandyk parašyti laišką, kuriame išdėstyk viską ką jauti ir ko nori.
Trečia, jei manai, kad santykiai pasikeitė dėl kažkokių tavo veiksmų, kuriuos gali pakeisti, pabandyk juos pakeisti ir stebėk situaciją gal tavo mylimas žmogus tai pastebės ir situacija pasikeis.
Be to gal būt galėtum apsilankyti pas psichologą ir su juo pasikalbėti. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose mintyse ir išgyvenimuose. Gal ir tavo mylimas žmogus su tavimi sutiktų nueiti pas psichologą kartu ir taip pabandyti išgelbėti santykius.

Tačiau nepaisant tavo didelio noro ir dedamų pastangų turi neužmiršti, kad santykiai yra dvejų žmonių reikalas ir jei tavo mylimas žmogus nenorės tai tu viena santykių neišgelbės, kad ir kaip tai būtų skaudu.

Stiprybės Tau
Rasa
atsakytas 2019 Spl 19 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,524 vartotojų