"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Jau menesis laiko gyvenam atskirai, patarkit, kaip ja susigrazinti, be jos as negaliu gyventi, as prazusiu...Prarandu zmona, myliu ja be galo, kaip man ja susigrazinti? Bejos mano gyvenimas neteko prasmes... Ji man viskas, be jos as negyvensiu...

paklausė 2020 Sau 18 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Skyrybos yra labai skausmingas ir sudėtingas procesas, kuris į gyvenimą atneša daugybę pokyčių. Todėl suprantu, kad esate pasimętęs ir nusiminęs. Laiške teigiate, kad norite susigrąžinti savo žmoną, nes be jos pražūsite.
Labai gaila, kad plačiau nepapasakojote dėl ko jūs su žmona nebegyvenate kartu bei ką jau išbandėte, kad ją susigrąžintumėte. Todėl šiuo atveju galiu tik pasiūlyti pasikalbėti su ja. Pokalbio metu papasakokite kaip jaučiatės, kodėl ją norite susigrąžinti ir ką esate dėl to pasiryžęs padaryti. Be to išgirskite ko nori Jūsų žmona, ar ji dar įsivaizduoja galimybę gyventi kartu. Jei noras išsaugoti santuoką yra abipus pokalbio metu galite rasti sprendimų kaip taip padaryti. Be to galite pasiūlyti žmonai  apsilankyti kartu pas psichologą ir tokiu būdu ieškoti išeities kaip išsaugoti santuoką. Jei žmona su Jumis kalbėti nenorės arba tie pokalbiai dėl per didelių emocijų jau išbandyti ir neduoda naudos, pabandykite jai parašyti laišką, kuriame papasakotumėte viską ką siūliau papasakoti gyvo pokalbio metu.
Bandant išsaugoti santuoką labai svarbu žinoti ne tik tai ko Jūs pats norite, bet ko nori ir Jūsų žmona. Tik vieno asmens noro neužtenka, kad santuoka atlaikytų visus išbandymus. Tad jei žmona iš kart nerodys noro taikytis duokite jai laiko ir pabandykite vėliau dar kart ją susigrąžinti. Jei ir vėliau nenorės, deja, bet turėsite gerbti jos sprendimą ir išmokti gyventi be jos. Nors teigiate, kad be jos pražūsite, bet per pirmą mėnesį atskirai nepražuvote, todėl galima teigti, kad ir toliau esate pajėgus su viskuo susidoroti ir pasirūpinti savimi. Tik reikia laiko prisitaikyti prie susiklosčios situacijos.


Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Sau 20 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

396 klausimų
397 atsakymų
9 komentarų
75,061 vartotojų