"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Gyvenu su vyru 8 metus turim 1 bendra dukra..Atrodo butu viskas gerai, jei ne ta narkotiku priklausomybe...Iseina vyras is namu po 2-3 sav ir negrizta...Zinoma, as tada labai saves nekontroliuoju ir buna baisu man paciai.Jis to nepripazysta,kad jam reikia gydytis.Jis geriau kaltins mane del visko,nei pats pripazins kaltu.Ir taip tesiasi nuo pat pirmu gyvenimo metu kartu..As nebegaliu sitaip,noriu,kad jis pasikeistu...ir visada jam atleidziu ir vel viskas pabuna gerai ir vel tas pats is pradziu...naktiniai valkatavimai,ignoravimas i seima ir taip toliau .As nei pati saves kartais nebesuprantu, kas darosi.Ar imanoma kaip nors sau paciai ir seimai padeti?

paklausė 2020 Kov 26 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki,ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Jei teisingai suprantu situacija tęsiasi jau apie 8 metus, bet dabar jau nebenorite, kad tai toliau tęstųsi.
Priklausomybė yra labai klastinga ir sudėtinga liga, todėl, kad Jūsų vyras pasveiktų reikia kreiptis pagalbos į specialistus. Bet to turi norėti ne tik Jūs, bet ir Jūsų vyras. Jei vyras nenorės deja, bet nieko padėti jam negalėsite.
Tokiu atveju galite padėti tik pati sau. Kreipkitės į psichologą pagalbos, nes vieno šeimos nario priklausomybė yra visos šeimos problema. Specialistas padės Jums susigaudyti kylačiuose išgyvenimuose ir atrasti Jums tinkamus būdus kaip ištrūkti situacijos, kuri kartojasi jau aštuonerius metus.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Kov 27 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
519 atsakymų
10 komentarų
150,058 vartotojų