"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Nežinau, kaip dirbti su savimi, ar kur rasti terapinę grupę, kad galėčiau judėti toliau, pamiršti avariją, o ne stovėti vietoje. Avarijos metu kitų žmonių nebuvo, bet vis tiek jaučiu kaltę ir baimę. Vairuojant atsiradus paranojai atrodo, kad prasideda panikos priepuoliai, bet giliai kvėpuojant susikontroliuoju. Prašau patarkite!

paklausė 2020 Vas 21 Stresas Izabelė

1 Atsakymas

Sveiki Izabele, džiaugiuosi, kad ieškote pagalbos. Jei teisingai supratau iš Jūsų trumpo laiško tai avarija Jums buvo didelis stresinis išgyvenimas su kuriuo visiškai susidoroti pačiai nepavyksta jau dvejus metus.
Smagu, kad panikos atakas pavyksta sukontroliuoti giliu kvėpavimu, tačiau su kaltės ir baimės jausmais susidoroti nepavyksta. Tam, kad kaip pati teigiate galėtumėte judėti toliau siūlau apsilankyti pas psichologą. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir kartu padėtų surasti būdų kaip atitraukti mintis nuo įvykusios avarijos, padėtų priimti tai kas įvyko ir surastumėte būdus kaip judėti toliau. Jis taip pat galėtų parekomenduoti ir savitarpio pagalbos grupės į kurias galėtumėte įsitraukti. Aš to padaryti negaliu, nes nežinau kuriame mieste gyvenate. Psichologą turėtume rasti savo poliklinikoje, jeigu rasti nepavyktų siūlau pasikalbėti su savo šeimos gydytoju apie tai ką išgyvenate ir paprašyti, kad jis rekomenduotų kur galėtumė rasti pagalbą savo mieste.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Kov 2 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

516 klausimų
519 atsakymų
10 komentarų
150,061 vartotojų