"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Nėra jėgu. Neturiu draugu. Turejau viena drauge, ji mane paliko, labai išgyvenu dėl to. Turiu šeima, bet joje nesijaučiu laiminga.  Yra baime, nerimas, nepasitikejimas savimi, vienatves jausmas, kaltės dėl tam tikru priežaščių.
paklausė 2020 Spl 4 Depresija

1 Atsakymas

Laba diena. Jei teisingai supratau perskaičius Jūsų laišką, esate labai nusiminusi dėl to, kad neturite draugų ir nesate laiminga savo šeimoje. Be to minite, kad jaučiate baimę, nerimą, kaltę bei nei pasitikite savimi. Labai gaila, kad smulkiau neaprašote kas sukelia Jums šiuos jausmus. Todėl yra labai sudėtinga atsakyti į Jūsų klausimą ką daryti.
Jums pasiūlyčiau apgalvoti du galimus sprendimus. Visų pirma apgalvokite kokios savijautos ir situacijos norėtume? Pvz. Turėti 2 drauges ar puikiai sutarti su šeimos nariais. Svarbiausi labai konkrečiai įsivardinti ko norite. Tuomet kai žinosite ko norite užsirašykite savo norą kur nors ant lapo. Ir pagalvokite kokį mažą žingsnelį galite žengti, kad priartėtumėte prie norimo tikslo(pvz. Pasikalbėti su buvusia drauge ar apgalvoti ar yra aplinkoje žmonių, kurie norėtumėte, kad būtų Jūsų draugai), kai tai padarysit pagalvokit kokį kitą mažą žingsnelį galite žengti, kad dar labiau priartėtumėte prie savo tikslo (pvz. Užkalbinti vieną ar kitą merginą ar kartą per savaitę padaryti šeimos nariams arbatos ir su jais išgerti) ir taip nusimatyti vis po naują mažą žingsnelį, kol galiausiai pasieksite savo tikslą.
Jei pačiai sunku su tuo susitvarkyti. Siūlau kreiptis pas psichologą, kuris gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip kartu su Jumis atrasti Jums geriausią sprendimo būdą esamoje situacijoje.

Svarbiausia nesustoti ir keisti tai kas Jums nepatinka ir siekti tai ko norite.

Gražios dienos
Rasa
atsakytas 2020 Spl 9 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

570 klausimų
572 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų