"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Kartą aš susipažinau su drauge ir draugavau su ja 8 metus. Bet mes pradėjome pyktis, aš visaip norėjau, kad ji vis daugiau laiko praleistų su manimi, o ji vis traukėsi nuo manęs. Dabar mūsų keliai išsiskyrė, ji perėjo į kitą mokyklą. Aš klasėj likau vieniša, visi susiskirstę grupėmis. Kai užkalbinu, klasiokai man atsako, tačiau kitą dieną mūsų santykiai būna vėl nelabai geri. Norėjau susigrąžinti draugę, bet ji su kita praleidžia daug laiko ir su manimi nelabai bendrauja. Taip pat norėjau susirasti ir kitą, bet nepavyko. Galop aš pradėjau iš vis su niekuo labai nebendrauti, bet tik dar labiau nutolau nuo kitų. Dabar aš jau beveik 1 metus be draugų ir man labai liūdna. Prašau, patarkit, kaip elgtis- ar stengtis susigrąžinti draugę, ar stengtis su kitais draugauti, ar tiesiog laukti, kol kiti prie manęs prieis. Išbandžiau visus būdus esu vis tiek vieniša. Kaip susirasti tikrą draugę, kuri norėtų su manimi draugauti ir manęs nepaliktų?

paklausė 2019 Vas 1 Bendraamžiai/santykiai darbe anonimas

1 Atsakymas

Labas. Suprantu Tavo liūdesį dėl nutrūkusios draugystės ir kitų draugų neturėjimo.
Tu klausei ar bandyti susigrąžinti draugę. Mano nuomone,jei draugė Tau buvo (ir vis dar yra) labai brangi visada verta pamėginti. Gaila,kad neparašei dėl kokių priežasčių pradėjote pyktis. Minėjai,kad ji nenorėjo su tavimi praleisti daugiau laiko. Įdomu ar tas nenoras susijęs su jūsų pykčiais ar dėl to ir kilo tie pykčiai. Nežinau ką išbandei bandydama su ja taikytis. Aš pasiulyčiau pabandyti parašyti jai laišką ir pasakyti kodėl ji tau yra brangi ir kodėl norėtum ją susigrąžinti, tačiau laiške neturėtų būti jokių priekaištų draugei. Tik reikia nepamiršti,kad mes negalime priversti kitų žmonių būti mūsų draugais ir tas laiškas nebūtinai sugrąžins Tau draugę, tačiau bus dar vienas mėginimas tai padaryti.
Kalbant apie bendraklasius manau,kad juos užkalbinti reikėtų ne vieną dieną. Juk tikri draugai neatsiranda per vieną pokalbį. Jei klasėje yra žmonių su kuriais norėtum bendrauti galėtum dažniau juos užkalbinti, pasiūlyti ką nors kartu nuveikti.
Klausei ar laukti iš kitų iniciatyvos. Manau,kad tu esi savo gyvenimo šeimininkė, todėl ir turėtum imtis veiksmų,kad pakeistum Tau nepatinkačią situaciją.
Vienareikšmiškai pasakyti kaip susirasti draugų negaliu.  Draugystės atsiranda įvairiausiose situacijose. Pavyzdžiui gali pradėti lankyti kokį nors būrelį ar savanoriauti ir ten susipažinti su naujais žmonėmis,kurie taptų tavo tikrais draugais.

Linkiu sėkmės
Rasa U.
atsakytas 2019 Vas 4 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

507 klausimų
509 atsakymų
9 komentarų
145,400 vartotojų